"Vaše nastavení zabezpečení zakazují spouštět ovládací prvky ActiveX" chybová zpráva při pokusu o zobrazení služby MSN Money investují webové stránky

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 187604 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při stahování ovládacích prvků ActiveX, které jsou nutné k zobrazení webu MSN Money Investice webovou stránku, můžete obdržet následující chybu zpráva:
Nastavení zabezpečení zakazují spouštět objekty ActiveX Ovládací prvky
Kromě toho mohou být zobrazeny červené x kde očekávané ovládací prvky ActiveX.

Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
165954Zobrazí chybová zpráva "servery nejsou nyní k dispozici" nebo se zobrazí červené "X" namísto investičním portfoliu nástrojů při pokusu o instalaci nástrojů investice na webu MSN Money
Poznámka: Při aktualizací společnosti Microsoft MSN Money investují ovládací prvky, je třeba Stáhněte nové verze, než pracovat ovládací prvky.

Příčina

Tento problém může nastat, pokud nastavení zabezpečení v aplikaci Microsoft Aplikace Internet Explorer je konfigurována příliš Vysoká. Alternativně Tento problém může nastat, pokud program brány firewall nebo zabezpečení některých výrobců je omezení přístupu.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, snižte nastavení zabezpečení webu MSN Money v aplikaci Internet Explorer. K to provést, postupujte takto:
 1. Spusťte aplikaci Internet Explorer.
 2. V Nástroje nabídky, Klepněte na tlačítko Možnosti Internetua klepněte Zabezpečení na kartě.
 3. V Vyberte zónu obsahu, u které chcete určit jeho nastavení zabezpečení Klepněte na tlačítko Důvěryhodné serverya pak Klepněte na tlačítko Weby.
 4. Zrušte zaškrtnutí políčka Vyžadovat ověření (https:) u všech serverů v této zóně. Zaškrtávací políčko.
 5. V Webové servery: Zadejte následující Webové adresy:
  http://MoneyCentral.MSN.com
  http://download.microsoft.com
 6. Klepněte na tlačítkoPřidat, klepněte na tlačítko OKa klepněte na tlačítkoOK Zavřít Možnosti Internetu.
Pokud používáte zobrazení jiného výrobce brány firewall, antivirový software nebo software internetového zabezpečení, v dokumentaci od výrobce produktu informace o povolení přístupu k webovým serverům.

Další informace o hardwaru a softwaru dodavatele kontaktní informace, navštivte následující Web společnosti Microsoft:-
  http://support.microsoft.com/gp/Vendors  
Společnost Microsoft poskytuje informací o technické podpory. Tyto kontaktní informace mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft nezaručuje přesnost kontaktních informací jiných výrobců.

Vlastnosti

ID článku: 187604 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 7.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • MSN Money
 • MSN Money Plus
Klíčová slova: 
kbenv kberrmsg kbprb kbmt KB187604 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:187604

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com