MSN Money yatırım Web sayfasını görüntülemeye çalıştığınızda "güvenlik ayarlarınız ActiveX denetimleri çalıştırmanızı yasaklıyor" hata iletisi oluşuyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 187604 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

MSN Money yatırım Web sayfasını görüntülemek için gereken ActiveX denetimlerini karşıdan yüklediğinizde, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Güvenlik ayarlarınız çalıştırmanızı yasaklıyor ActiveX denetimleri
Ayrıca, kırmızı bir X, ActiveX denetimleri görmeyi beklediğiniz görebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
165954Bir "sunucuları şu anda kullanılamıyor" hata iletisi alıyorsunuz veya MSN Money adresindeki <a2>Yatırım</a2> araç yüklemeye çalıştığınızda yatırım araç Portföy yerine kırmızı bir "X" konusuna bakın
Not Microsoft, MSN Money yatırım denetimleri güncelleştirdiğinde, denetimlerin çalışmak için önce yeni sürümleri karşıdan yüklemeniz gerekir.

Neden

Bu sorun, Microsoft ınternet Explorer'da güvenlik ayarı çok yüksek olarak yapılandırılmışsa oluşabilir. Bazı üçüncü taraf güvenlik duvarı veya güvenlik programı kısıtlama alternatif olarak, bu sorun ortaya çıkabilir erişim.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, MSN Money Web sitesine ınternet Explorer güvenlik ayarlarını azaltın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Internet Explorer'ı başlatın.
 2. Araçlar menüsünden Internet seçenekleri ' ni tıklatın ve sonra Güvenlik sekmesini tıklatın.
 3. Güvenlik ayarlarını belirlemek için bir Web içerik bölgesi seçin kutusunda, Güvenilen siteler ' i tıklatın ve ardından Siteler'i tıklatın.
 4. Temizleyin sitelerden (https:), bu bölgedeki tüm sitelerden onay kutusu.
 5. Içinde Web siteleri: aşağıdaki Web adresi yazın:
  http://MoneyCentral.msn.com
  bulmak
 6. ' ı tıklatın, Ekle, Tamam ' ı tıklatın ve sonra Internet seçenekleri ' ni kapatmak için Tamam ' ı tıklatın.
Bir üçüncü taraf güvenlik duvarı, virüsten koruma veya ınternet güvenlik yazılımı kullanıyorsanız, ürünün Web sitesine erişim izni vermek hakkında bilgi için üreticiden ürün belgelerini görüntüleyin.

Donanım ve yazılım satıcıları iletişim bilgileri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:-
  http://support.microsoft.com/gp/vendors  
Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu bilgiler haber verilmeden değişebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

Özellikler

Makale numarası: 187604 - Last Review: 22 Mart 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 5.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • MSN Money
 • MSN Money Plus
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbenv kberrmsg kbprb KB187604 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:187604

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com