Terminal Server litsentsid eemaldamine RDP klient

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 187614 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.

Toetab Windows Vista installitud hoolduspaketid ilma lõppes 13. aprill 2010. Kasutamise jätkamiseks turvavärskendused Windows, veenduge, et kasutate operatsioonisüsteemi Windows Vista Service Pack 2 (SP2). Lisateabe saamiseks vaadake seda Microsofti veebilehte: Mõnede Windowsi versioonide tugi on lõppemas

Laienda kõik | Ahenda kõik

Kokkuvõte

Kui litsentseerimata klient ühendub Terminal Server esimest korda, küsimusi terminaliserveri kliendi ajutine Terminal serveri kliendil juurdepääs litsentsi (CAL) märgiks. Pärast seda, kui kasutaja on loginud seanss, juhendab terminaliserveri License Server väljastatud ajutine Terminal Server CAL loa loetud märkimiseks. Järgmine kord, kui klient ühendab, on katse uuendada kinnitatud ajutine Terminal Server CAL sõnet täis Terminal Server CAL märgiks. Kui saadaval ei ole ühtegi litsentsi s?na, ajutine Terminal Server CAL sõnet toimimise jätkumine 90 päeva jooksul. Litsentsi hoitakse kliendi registri.

Kolmekümne kahe RDP bitistest säilitada oma litsentsi võtme alla HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\MSLicensing.

Oluline See osa, meetod või ülesanne sisaldab juhiseid, mis õpetavad registrit muutma. Registri ekslik muutmine võib samas põhjustada tõsiseid probleeme. Seega veenduge, et te järgite neid samme hoolikalt. Täiendavaks kaitseks varundage register enne selle muutmist. Seejärel saate registri taastada mõne probleemi ilmnemisel. Kuidas varundada ja taastada registri kohta lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
322756 Varundamine ja taastamine Windows registry

On meile selle probleemi teie eest, minge selle "Lahendage minu eest"jagu. Kui eelistate probleemi ise, et "Las ma lahendan ise"jagu.

Lahendage minu eestParanda see probleem automaatselt, klõpsake selle Seda parandada nuppu või linki. Aastal ning Faili alla laadida dialoogiboksi, klõpsake käsku Käivitaja seejärel järgige lahendusviisardi See viisard.


Probleemi lahendamiseks
Microsoft Fix it 50683

Märkmed
 • See viisard võib olla üksnes ingliskeelne. Siiski automaatne lahendus toimib ka Windowsi versioonide muu keel.
 • Kui te ei ole arvutis, kus probleem esineb, salvestage see lahendus mäluseadmele või CD-le ja seejärel käivitage see probleemses arvutis, kus probleem.

Seejärel jätkake nende "Kas see lahendas probleemi?"jagu.Las ma lahendan ise


Puhas kliendi litsentsi vahemälu, lihtsalt kustutage see võti ja selle alamvõtmeid. Järgmine kord, kui klient ühendub serverisse, see saada teine juhiluba.

16-Bitine RDP klientidele, käivitage regedit /v. Kustutage seejärel klahve all "\Software\Microsoft\MSLicensing" puhas kliendi litsentsi vahemälu. BIN faili saate kustutada ka \Windows\System\Regdata.

RDP klient Macintoshi talletab litsentsi faili kohalikus arvutis kaust hierarhia alusel/kasutajate/jagatud/Microsoft/RDC oluline info /. Macintosh klient litsentsi cache puhastada selle kausta sisu kustutama. Klient proovib saada uus litsents serverist järgmine kord, kui see ühendab.

Kui kustutate selle
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\MSLicensing
alamvõtme klient, kus töötab Windows Vista või uuemas versioonis, hiljem püüab ühendada Terminal Server võib nurjuda. Samuti kuvatakse järgmine tõrketeade:
Litsentsimise protokolli ilmnes tõrge
Selle probleemi lahendamiseks Paremklõpsake selle Kaugtöölaua ühendus otsetee ja seejärel klõpsake nuppu Käivita administraatorina. Vaikimisi kaugtöölaua kliendi jookseb kasutajana madalaima kasutajaõigusi. Vaikimisi on piiratud kasutajal pole õigust kirjutada registri kanded HKEY_LOCAL_MACHINE. Seega, kirjutada MSLicensing võti katsed ebaõnnestuvad. Kaugtöölaua kliendi alustades administraatori mandaat annab õigusi, mis on vajalikud registrivõtmed kirjutama.

Kas see lahendas probleemi?

 • Kontrollige, kas probleem on lahenenud. Kui probleem ei lahenenud, olete selle jaotisega lõpetanud. Kui probleem ei ole lahenenud, võite võtke ühendust toega.
 • Hindame teie tagasisidet. Anda tagasisidet või teatada mõnest probleemist selle lahendusega, jätke kommentaar kohta on "Lahendage minu eest"blogi või saatke meile oma e-posti.

Atribuudid

Artikli ID: 187614 - Viimati läbi vaadatud: 7. juuni 2013 - Redaktsioon: 1.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition for Itanium-based Systems
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Datacenter Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition for Itanium-Based Systems
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard x64 Edition
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Starter
 • Windows Vista Ultimate
Märksõnad: 
kbinfo kbfixme kbmsifixme kbmt KB187614 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 187614

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com