הסרת שרת מסופים רשיונות ממחשב לקוח RDP

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 187614 - View products that this article applies to.

תמיכה עבור Windows Vista ללא כל service pack מותקן הסתיימה בתאריך 13 באפריל 2010. כדי להמשיך לקבל עדכוני אבטחה עבור Windows, ודא כי אתה משתמש ב- Windows Vista עם Service Pack 2 (SP2). לקבלת מידע נוסף, עיין בדף אינטרנט זה של Microsoft: תמיכה הסיום עבור גירסאות מסוימות של Windows

הרחב הכל | כווץ הכל

תקציר

אם לקוח לא מורשה מתחבר לשרת מסופים בפעם הראשונה, שרת המסוף מנפיק הלקוח אסימון זמני של Terminal Server Access רשיונות הלקוח (CAL). לאחר שהמשתמש התחבר לתוך ההפעלה, שרת המסוף מורה את שרת הרשיונות לסימון שהונפק אסימון רשיון גישת לקוח של שרת מסופים זמניים כמו המאומת. בפעם הבאה שהלקוח מתחבר, הוא ניסיון לשדרג את אסימון רשיון גישת לקוח של שרת מסוף זמני המאומת אסימון רשיון גישת לקוח של שרת מסופים מלא. אם אסימונים רשיון ללא זמינים, אסימון רשיון גישת לקוח של שרת מסוף זמני ימשיך לפעול למשך 90 יום. הרשיון מאוחסן ברישום של הלקוח.

לקוחות RDP bit שני כשלושים לאחסן הרישיון תחת המפתח HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\MSLicensing.

חשוב בסעיף זה, השיטות או המשימות מכילות פעולות המציינות כיצד לשנות את הרישום. עם זאת, עלול לגרום לבעיות חמורות אם תשנה את הרישום באופן שגוי. לכן, הקפד לבצע פעולות אלה בזהירות. לקבלת הגנה נוספת, לגבות את הרישום לפני שינויו. לאחר מכן, באפשרותך לשחזר את הרישום במקרה שתתעורר בעיה. לקבלת מידע נוסף על אופן הגיבוי והשחזור של הרישום, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
322756 כיצד לגבות ולשחזר את הרישום ב- Windows

כדי שאנו נתקן בעיה זו עבורך, עבור אל "תקנו עבורי"סעיף. אם אתה מעדיף לתקן בעיה זו בעצמך, עבור אל "אני מעדיף לתקן בעצמי"סעיף.

תקנו עבוריכדי לתקן בעיה זו באופן אוטומטי, לחץ תקנו הלחצן או על הקישור. ב- הורדת קבצים בתיבת הדו-שיח, לחץ על הפעלהולאחר מכן בצע את השלבים התיקון הוא אשף.


לפתור את הבעיה
Microsoft Fix it 50683

הערות
 • אשף זה עשוי להיות באנגלית בלבד. עם זאת, התיקון האוטומטי פועל גם עבור גירסאות שפה אחרות של Windows.
 • אם אינך נמצא מול המחשב שבו אירעה הבעיה, שמור התיקון הוא פתרון כונן הבזק או בתקליטור ולאחר מכן הפעל אותו במחשב שבו אירעה הבעיה.

לאחר מכן, לעבור "האם הבעיה נפתרה?"סעיף.אני מעדיף לתקן בעצמי


כדי לנקות את מטמון הרשיון של הלקוח, פשוט למחוק מפתח זה ואת שלו מפתחות המשנה. בפעם הבאה הלקוח מתחבר לשרת, הוא יקבל רשיון נוסף.

עבור לקוחות RDP של 16 סיביות, הפעל regedit /v. לאחר מכן מחק את המפתחות תחת "\Software\Microsoft\MSLicensing" כדי לנקות את מטמון הרשיון של הלקוח. באפשרותך גם למחוק את הקבצים סל \Windows\System\Regdata.

לקוח RDP עבור Macintosh מאחסן את הרישיון בקובץ במחשב המקומי בהיררכיית התיקיות תחת/משתמשים/פרטי שרת חיוני של Microsoft/משותפים/RDC /. כדי לנקות את מטמון הרשיון של לקוח Macintosh, מחק את התוכן של תיקיה זו. הלקוח ינסה להשיג רישיון חדש מהשרת בפעם הבאה שיתחבר.

אם תמחק
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\MSLicensing
מפתח המשנה במחשב לקוח שבו פועל Windows Vista או גירסה מתקדמת יותר, ניסיונות מאוחר יותר כדי להתחבר לשרת מסוף עלולים להיכשל. כמו כן, תקבל את הודעת השגיאה הבאה:
אירעה שגיאה בפרוטוקול הרישוי
כדי לפתור בעיה זו, לחץ לחיצה ימנית חיבור לשולחן עבודה מרוחק קיצור הדרך ולאחר מכן לחץ הפעל כמנהל. כברירת מחדל, חיבור שולחן עבודה מרוחק פועל כמשתמש עם הרשאות משתמש הנמוכה ביותר. כברירת מחדל, משתמש מוגבל אין הרשאה לכתוב את ערכי הרישום HKEY_LOCAL_MACHINE. לכן, כדי לכתוב מחדש את המפתח MSLicensing הניסיונות. הפעלת שולחן עבודה מרוחק עם אישורים ניהוליים מספק את ההרשאות הנחוצות לכתוב את מפתחות הרישום הדרושים.

האם הבעיה נפתרה?

 • בדוק אם הבעיה נפתרה. אם הבעיה נפתרה, סיימת עם סעיף זה. אם הבעיה לא נפתרה, באפשרותך פנה למחלקת התמיכה.
 • אנו מעריכים את המשוב שלך. כדי לספק משוב או הדוח בעיות כלשהן בפתרון זה, נא להשאיר הערה "תקנו עבורי"בלוג או שלח לנו דואר אלקטרוני.

מאפיינים

Article ID: 187614 - Last Review: יום שישי 07 יוני 2013 - Revision: 1.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition for Itanium-based Systems
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition for Itanium-Based Systems
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard x64 Edition
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Starter
 • Windows Vista Ultimate
מילות מפתח 
kbinfo kbfixme kbmsifixme kbmt KB187614 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 187614

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com