Видалення ліцензій сервера терміналів з магазин RDP клієнт

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 187614 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Підтримка Windows Vista без пакетів оновлень, який інстальовано завершився 13 квітня 2010 року. Щоб продовжити отримання оновлень безпеки для Windows, переконайтеся, що комп’ютер-зразок працює під керуванням Windows Vista з пакетом оновлень 2 (SP2). Для отримання додаткової інформації зверніться до цієї веб-сторінка Майкрософт: Завершується підтримка деяких версій Windows

Розгорнути все | Згорнути все

Підсумки

Якщо неліцензійне клієнт підключається до сервера терміналів в перший раз, сервера терміналів питання клієнта тимчасовий маркер термінал сервера клієнт доступ ліцензії (CAL). Після того, як користувач має увійти в сесії, сервера терміналів інструктує ліцензії сервера для позначення виданого маркера тимчасові КАЛ терміналу сервер як перевіряється. При черговому підключенні, зроблено оновлення перевірювану тимчасові КАЛ терміналу сервер маркер до повного КАЛ терміналу сервер маркер. Якщо немає ліцензії Жетони, тимчасові маркер КАЛ терміналу сервер буде продовжувати функціонувати протягом 90 днів. Ліцензії зберігається в реєстрі клієнта.

Тридцять два біт RDP клієнтів зберігати їх ліцензії під ключ HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\MSLicensing.

Важливо. Цей розділ, спосіб або завдання містять кроки, в яких описано, як змінити реєстр. Проте неправильне внесення змін до реєстру може призвести до серйозних неполадок. Тому переконайтеся, що ви виконуєте зазначені інтерактивні елементи ретельно. Для додаткового захисту створіть архівувати реєстру перед внесенням змін. Тоді ви зможете відновити реєстр у разі виникнення проблеми. Щоб отримати додаткові відомості про архівацію та відновлення реєстру, клацніть номер статті в базі знань Майкрософт:
322756 архівувати та відновлення реєстру Windows

Щоб нам вирішити цю проблему для вас, перейдіть до на "Виправити це для мене"розділу. Якщо ви віддаєте перевагу, щоб вирішити цю проблему самостійно, перейдіть до на "Дозвольте мені це виправити себе"розділу.

Виправити це для менеЩоб автоматично виправити цю проблему, натисніть на Це виправити Кнопка або посилання. У в Завантаження файлів діалоговому вікні, натисніть кнопку запуститита виконайте інтерактивні елементи, зазначені в виправити це майстер.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets fixit1
Вирішити цю проблему
Microsoft Fix it 50683
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets fixit2


Примітки
 • Цей майстер може бути англійською мовою, тільки. Проте автоматичне виправлення також працює для інших мовних версій Windows.
 • Якщо ви не на комп'ютері, який має проблеми, зберегти виправити це рішення на флеш-пам'яті або компакт-Диска і запустіть його на комп'ютері, який має проблеми.

Потім, перейдіть до на "Чи вирішено проблему?"розділу.Дозвольте мені це виправити себе


Очистити кеш клієнта ліцензії, просто видалити цей ключ і його підрозділи. Наступного разу, коли клієнт підключається до сервера, він буде отримати інший ліцензії.

Для 16-розрядних RDP клієнтів запустіть regedit/v. Потім видаліть ключі під "\Software\Microsoft\MSLicensing" Очистити кеш ліцензії клієнта. Можна також видалити файли кошик покупок з \Windows\System\Regdata.

RDP клієнт для Macintosh зберігає ліцензії у файл на локальному комп'ютері в ієрархії папок під/користувачам/спільні, Microsoft, RDC вирішальне значення сервера інформації /. Очистити Macintosh клієнт ліцензії кеш, видалити вміст цієї папки. Клієнт буде намагатися отримати нову ліцензію від сервера під Вільний час наступного він підключається.

Якщо видалити на
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\MSLicensing
підрозділ на клієнта, що працює під керуванням Windows Vista або новішої версії, може не пізніше спроби підключитися до сервера терміналів. Крім того, з'являється таке протокол IMAP про помилку:
Сталася помилка в ліцензування протокол
Щоб вирішити цю проблему, клацніть правою кнопкою миші на підключення до віддаленого робочого стола ярлик а потім натисніть кнопку Запуск від імені адміністратора. За промовчанням підключення до віддаленого робочого стола працює як користувач Найнижчі дозволи користувача. За промовчанням обмеження користувача немає дозволу на записування записів реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE. Таким чином, спроби переписати MSLicensing ключ не. Запуск підключення до віддаленого робочого стола з обліковими даними адміністратора надає дозволи, які необхідні, щоб написати необхідних реєстру ключі.

Чи вирішено проблему?

Властивості

Номер статті: 187614 - Востаннє переглянуто: 19 липня 2013 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition for Itanium-based Systems
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Datacenter Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition for Itanium-Based Systems
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard x64 Edition
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Starter
 • Windows Vista Ultimate
Ключові слова: 
kbinfo kbfixme kbmsifixme kbmt KB187614 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 187614

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com