"Nedostatek paměti" Chyba spuštění nástroje Scanreg.exe s fix nebo/Restore

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 187680
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Když spustíte nástroj Kontrola registru (Scanreg.exe) / fix nebo/Restore přepínač, může se zobrazit chybová zpráva "nedostatek paměti". Můžete také Tato chybová zpráva při Scanreg.exe vytvoří záložní kopii registru při spuštění systému Windows.

Příčina

K této chybě může dojít, pokud je menší než 340 kilobajtů (KB) volné konvenční paměti. Při použití Scanreg.exe s fix nebo může být přepínače/restore, než 340 KB konvenční paměti zdarma povinné, v závislosti na velikosti registru a výši škody.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, zvětšete velikost volné konvenční paměti více než 340 KB. Některé z následujících metod můžete zvýšit velikost volné konvenční paměti:
  • Restartujte počítač do příkazového řádku. Chcete-li tak učinit, restartujte váš počítač, stiskněte a podržte klávesu CTRL, dokud spuštění systému Windows 98 nabídka se zobrazí a pak zvolte pouze příkazový řádek. Potom spusťte Scanreg.exe s přepínačem/fix nebo/Restore.
  • Přejmenujte soubory Autoexec.bat a Config.sys, restartujte počítač, stiskněte a podržte klávesu CTRL, dokud se nezobrazí v nabídce spuštění systému Windows 98 Zobrazí a zvolte možnost jen systém MS-DOS. Potom spusťte Scanreg.exe s přepínačem/fix nebo/Restore. Po spuštění Scanreg.exe přejmenovat soubory Autoexec.bat a Config.sys původní názvy. Informace o přejmenování souboru, klepněte na tlačítko Start klepněte na tlačítko Nápověda, Klepněte na kartu Rejstřík, typ Přejmenovánía poklepejte Téma "Přejmenování souborů".
  • Načíst v zařízení a ukončit a pobytu rezidentní programy (TSR) horní paměti, restartujte počítač, stiskněte a podržte klávesu CTRL až do spuštění systému Windows 98 se zobrazí nabídka a pak zvolte příkaz Pouze výzvu. Potom spusťte Scanreg.exe s přepínačem/fix nebo/Restore.

    Informace o načítání zařízení a TSR do horní paměti, prosím naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
    ID ČLÁNKU: 134399
    Název: Jak Zvětšení konvenční paměti pro programy založené na systému MS-DOS

Další informace

Je možné spustit s přepínačem/fix nebo/restore s Scanreg.exe za 320 KB konvenční paměti, v závislosti na vašem konfigurace.

Další informace o nástroji Kontrola registru naleznete v následujících článek znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
ID ČLÁNKU: 183887
Název: Popis nástroje Kontrola registru systému Windows (Scanreg.exe)

Vlastnosti

ID článku: 187680 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 3.0
Klíčová slova: 
kbenv kberrmsg kbprb kbmt KB187680 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:187680

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com