Microsofti arvuti brauseris teenuse kirjeldus

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 188001 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Kokkuvõte

Windows 2000 ja Windows XP Microsoft Active Directory teenuseid asendada anda Windowsi varasemates versioonides kasutatud arvuti brauseriteenusega võrgu põhilise sisend-/ väljundsüsteemi (NetBIOS) nimi resolutsioon. Selle Arvutibrauseri teenus Windows 2000 on ette nähtud tahapoole ühilduvus kliendi arvutitega, mis töötavad Windowsi varasemate versioonide.

Käesolevas artiklis kirjeldatakse põhilised meetodid, mille abil serveri arvuti pakub Sirvi loendifunktsiooni kliendi arvutitega võrgus. Vaadake üksikasjalikke selgitusi brauser komponente, on järgmised dokumendid:
  • Microsoft Windows NT 4.0 ressursikomplektiPeatükk 3, "Windows NT 4.0 arvutibrauseri teenus."
  • "CIFS/E brauseri protokoll" dokumenti pole saadaval kell järgmist Microsofti veebisaiti:
    FTP://FTP.microsoft.com/developr/DRG/CIFS/cifsbrow.doc
  • Brauseri registrisätete kirjeldatud Microsoft Windows NT 4.0 Resource Kit Regentry.hlp faili.
Brauseriteenuse esmane ülesanne on pakkuda loetelu arvutite kliendi domeen koos loetelu ressursside jagamise teise domeeni ja töörühma nimed üle laia ala laivõrkude (WAN). See nimekiri on ette nähtud klientidele, mida vaadata võrgu ressursse võrgustiku Naabruses või käsu NET vaade.

Lisateave

Arvutibrauseri teenus säilitab loetelu domeeninime või töörühma nimi arvuti on, ja protokollis kasutatud iga arvuti jaoks on võrgu segment brauseriteenusega arvuti kätte. Iga võrgu segment, kapten brauser on valiti grupist arvutitele asub segmendi arvutibrauseri teenus.

Kapten brauser vastutab kogumise vastuvõtva või server teated, mis saadetakse datagrams iga 12 minuti kaupa server võrgu segment kapten brauser. Kapten brauser juhendab võimalike brauserid iga võrgu segmendi saada varunduse brauserid. Antud võrgu segment backup brauser pakub ka Sirvige nimekirja kliendi arvutisse asub sama segment.

Märkus: Windows NT domeenis struktuur, esmane domeenikontroller on (PDC) on alati valitud domeeni kapten brauser. Ainult PDC saab olema domeeni kapten brauser. Kui on PDC ei esine, domeeni kapten brauser ei ole kättesaadav ja sa ei saa sirvida loendeid kui asute töörühma töörühmad.

Antud võrgu segment, on ainult üks kapten brauser. Kõik domeeni varunduse brauseriteks määratud kontrollerid kui PDC. Lisaks üks varukoopia brauser eraldatakse iga 32 arvutite kohta võrgu segment.

Töörühma konfiguratsiooni sisaldava Windows NT Workstation baasil arvutid, seal on alati üks kapten brauser. Kui on vähemalt kaks Windows NT Workstation põhistes arvutites töörühma, on ka üks varukoopia brauser. Iga 32 Windows NT Workstation-põhiste arvutite jaoks töörühma, on teine varukoopia brauser.

Kui ei esine antud võrgu segment domeenikontrolleri siis valimise protsess on alanud, mis valib kapten brauser ja varunduse brauseri segmendiviisardi abil järgmised arvutites tähtsuse järjekorras:

Windows 2000 Server
Windows 2000 Professional
Microsoft Windows NT 4.0 Server Enterprise Edition
Microsoft Windows NT 4.0 Server
Microsoft Windows NT 4.0 Workstation
Microsoft Windows 98
Microsoft Windows 95
Microsoft töörühmad Windows 3,11

Domeeni brauser rolli

Sest arvutibrauseri teenus on seotud eetrisse ärisegmentide ja iga kapten brauser säilitab oma listi, peab olema võimalus ühendada kõnealused loetelud ühe domeeni hõlmava loendi. See funktsioon on esitatud on domeeni PDC domeeni kapten brauser. See funktsioon ei ole nõutav võrguprotokollid, välja arvatud Edastusohje protokollistik Interneti protokolli (TCP/IP).

PDC on vastutab ka oma esmase Windows ühendamiseks Interneti Internetinime teenus (WINS) server iga 12 minuti loendi hankimine Kõik domeeninimi tippige <1b>kanded, mis on registreeritud selle PDCs kogu ettevõte. Kui MSRPC andes sellega R_WinsGetBrowserNames taotlus. Need nimed koos töörühmaga teadaanne datagrams kogutud kogu kapten brauserid on WAN, domeeni ja töörühma nimed täielik loetelu ehitada. Nimed avastas töörühma teated alistavad üle saadud alates VÕITU. Need domeeni ja töörühma nimed sisaldada ka nime on server registreerimine antud arvuti sirvimise loendit. Juhul, kui WINS-i server pole saadaval või see on registreeritud, on kliendi brauser taotleb nimekirja serverid arvutist, mis registreeritud nimi. See toiming on tehtud kliendi poolt nimel oma brauseri ja nimetatakse topelt-hop. </1b>

PDC ühendab kõik nimekirjad, kogutud kapten brauserid iga segmendi üle WAN. Iga 12 minuti tagant, kapten brauser ühendub PDC saada domeeni hõlmav loend. Loendi mis on saadud esimese väljaandmise palve NetServerEnum lipp 0xFFFFFFFF. Selle taotluse toob täieliku nimekirja serverid domeeni. Kapten brauseri siis küsimused sama taotluse lipp 0x8000000, mis taotleb kõik domeeni ja töörühma nimed.

Signaali PDC laadida see kapten brauser kogutud nimekirja kapten brauser saadab PDC suunatud kapten teadaanne raam üle User Datagram Protocol (UDP) pordi 138. See signaale, et PDC kohe ühendust kapten brauser ja laadida selle nimekirja. See teatises tehakse ka kaks NetServerEnum taotlusi. Esiteks on NetServerEnum taotluse koos lipu 0x40000000 on väljastatud taotleda kohaliku nimekirja serverid, mis on kogutud kapten brauser. Siis, NetServerEnum lipp 0xC0000000 teabenõude toomiseks kohalikku töörühma teadaanne raamid kapten brauser muudele domeenidele saadetud või töörühmade selle segmendi kohta. Iga varukoopia brauseri segmendi küsimustes on NetServerEnum taotluse lippudega 0xFFFFFFFF ja x 80000000 kell 12-minutilise vaheaegade järel saada täielik nimekiri serverid, domeeni ja töörühma nimed.

Registreerimine ja paljundamise ajal

Kuna arvutibrauseri teenus sõltub serveri kaudu oma teatis on ühenduseta ja olemuselt ebausaldusväärne. Kui on server käivitub, siis kohe saadab vastuvõttev teadaanne raami. See protsessi korratakse 4 minutit ja jälle 10 minutit. Protsess on seejärel korrata iga 12 minuti tagant.

Võimaldades paar datagrammi raamid saamata, on mõistlik oodata, et võrgu segment kapten brauser lisab on antud arvuti nime esitäht nimekirja 12 minuti jooksul pärast käivitamist. Peale selle punkti, kasutatakse ühenduse orienteeritud liiklust ja järjestused on rohkem tarkadeks. 12 Minuti jooksul, segmendi kapten brauser ühendust saada domeeni hõlmav loend PDC ja samal aeg PDC kapten brauser ühendust ja õppida uue server.

-Kell 12-minutilise PDC ühendada kapten brauserites kaugtöölaua segmentide ajavahemike järel ja uus server varsti teada. Kauge 12 minuti jooksul kapten brauser õppe uue arvuti nime, backup brauserid Ühendage oma kapten brauser. Sel hetkel, kõik brauserid kaugjuhtimispuldil segmendi teada uus server. Multi-segment WAN keskkonnas, maksimaalne aeg ei tohiks võtta kõik kliendid piires on et näha uue arvuti domeen on 48 minutit (12 + 12 + 12 + 12). Kohta on võrgustik, mis saated ja võrgukasutus on ka Seif parameetrid, see periood peaks keskmiselt ligikaudu poole nii kaua (24 minutit).

Arvutite eemaldamine Sirvi loendist võib võtta rohkem aega. Et võimaldada kaotatud datagrammi raamid, kapten brauser ei eemalda server selle loendi kuni 3 teadet möödumist. Kui server ei ole nõtkelt sulgeda või kui võrguühendus on kadunud, server saab jäävad kapten brauser nimekiri kuni 36 minutit. Pärast seda aeg, PDC teatatakse eemaldada serveri nimi. Sama teabevahetuse tuleneb eemaldada mõne serveri nimi. 12 Minuti jooksul, kapten brauser, Kaug segmendi hangib domeeni hõlmava loendi PDC, ja 12 minuti jooksul iga varukoopia brauser ühendub kapten brauser. See protsess võib kesta nii kaua kui 72 minutit lõpuni (36 + 12 + 12 + 12). Kui server on välja lülitatud nõtkelt, brauser saadab ka ühe vastuvõtva teadaanne raami, mis näitab, et ta tegutseb enam kui server. See datagrammi, kapten brauser kohe kättesaamisel eemaldab serveri oma kohaliku loendi. Võrguserveris millised saated ja võrgu kasutamine on ka sees ohutu parameetrid, selle aja peaksid keskmiselt ligikaudu poole nii kaua (36 minutit).

Sest ühe serveri brauseri roll on määratletud dünaamiliselt perioodilise valimised, side, mida kasutatakse voolu kindlaksmääramisel on sirvimise loendit kindla kliendi arvuti võib olla raske. Kui kapten brauser on sulgeda nõtkelt, kapten brauser sunnib valimised Uus kapten brauseri sulgemise ajal. Kui varunduse brauser, et võidab valimisi ei viibinud piisavalt kaua, et võrgus saada on täielik sirvimise loendit, hakkab ta kapten brauser, mis on täielikult asustatud sirvimise loendit ja Sirvi funktsioon jätkub võrgus segmendi ilma katkestusteta.

Kui server, mis oli ülesannetes kapten brauser on seisatud nõtkelt või kui kapten brauser jõu valimiste taotluse datagrammi on kadunud, võib esineda viivitust enne Sirvi funktsioon on saadaval võrgu segment. Uus kapten brauser valimisi on põhjustatud, kui on klientarvutis palub loendit sirvida ja ei leia kapten brauser. See võib võtta kuni 12 minutit backup brauseri avastada ole kapten brauser olemasolu, sõltuvalt võrgu kasutamine.

Nimi resolutsioon nõuded

Kogu domeeni nimi resolutsioon on kriitilise tähtsusega on jaotatud sirvimine mudel tegutseda. Kõik arvutid üle WAN võimalike kapten brauserid peab suutma lahendada domeeninimi tüüp PDC <1b>kirje. Pärast kapten brauser saab potentsiaal on positiivne vastus päring on PDC, kapten brauser peab olema lahendada arvuti nimi tippige PDC <00>kirje. PDC peab suutma lahendada kõik arvutid, mis on võimalikud nimed kapten brauserid, et oleks võimalik ühendada neid. PDC kuulab suunatud kapten kuulutused kapten brauseritest UDP port </00></1b>

See teadaanne käivitab PDC lahendada arvuti nimi tüüp <00>kapten brauser ja Sirvi nimekirja, mida kapten nõuab. </00>

Kui Sirvi nimekiri on esitatud klientarvutisse, kliendi arvutisse tuleb lahendada NetBIOS-i nime kandmine igast arvutist, mis on loetletud selle Vaata ühiskasutusega ressurssidele. Seega, kõik klientarvutid peab olema võimeline kõik arvutid Interneti protokolli (IP) aadressi lahendamiseks ning domeeni. Enamik võrgustike koosseisudes, see tähendab, et on jaotatud VÕIDAB infrastruktuur peab korralikult töötada.

Atribuudid

Artikli ID: 188001 - Viimati läbi vaadatud: 7. juuni 2013 - Redaktsioon: 1.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Märksõnad: 
kbenv kbinfo kbmt KB188001 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 188001

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com