Jak změnit spouštěcí diskety systému Windows s další ovladače zařízení

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 188127 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje vytvoření upravené 98 spouštěcí diskety systému Windows získat přístup k hardwaru zařízení pomocí ovladače třetí strany, které nejsou poskytovány na disku CD-ROM systému Windows 98.

Další informace

Spouštěcí disketu systému Windows 98 poskytuje podporu pro většinu typů jednotek CD-ROM, včetně integrované elektronika zařízení (IDE) a jednotek CD-ROM (SCSI) rozhraní systému small computer, ale nemusí podporovat zejména jednotky CD-ROM nebo jiné hardwarové zařízení (například páskovou jednotku nebo vyměnitelné médium, jednotku). K získání přístupu k těchto zařízení hardware při spuštění počítače, můžete změnit spouštěcí disketu systému Windows 98. Chcete-li to provést, použijte některou z následujících metod:

Změnit spouštěcí diskety systému Windows 98

  1. Naleznete v dokumentaci, která je součástí počítače nebo hardwarové zařízení určit soubor požadovaný pro přístup k zařízení.
  2. Zkopírujte soubor spouštěcí disketu systému Windows 98.
  3. Pomocí textového editoru (například Notepad) přidat čáru, která načíst ovladač v části [společné] ze souboru Config.sys na spuštění systému Windows 98 disku.
  4. Zkontrolujte změny, budete muset provést v souboru Autoexec.bat na disku pro spuštění systému Windows 98.
Spuštění systému Windows 98 disk je přibližně 248,832 bajty k dispozici pro další soubory požadované k získání přístupu k hardwarových zařízení. Pokud je požadováno více místa, můžete odstranit nepoužívané ovladače zkopírovány na disk.

Další informace o souborů zahrnutých na disku pro spuštění systému Windows 98 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
ID článku: 185645
TITLE: Obsah spouštěcí diskety systému Windows 98

Změnit nebo přidat soubory do složky EBD

Pokaždé, když spusťte soubor Bootdisk.bat kopírování požadované ovladače do složky Windows\Command\Ebd, a potom úpravou souborů Config.sys a Autoexec.bat ve složce EBD podle potřeby můžete vytvořit upravený 98 spouštěcí diskety systému Windows. Všechny soubory ve složce EBD zkopírovány na disk spuštění systému Windows 98, ujistěte se tak, aby že složka neobsahuje více souborů, než disk může obsahovat (přibližně 1,234,432 bajtů).

Poznámka: Přidávání souborů do složky EBD nemá vliv soubory zkopírovány na disk spuštění systému Windows 98, vytvořené pomocí nástroje Přidat nebo odebrat programy v Ovládacích panelech. Tyto soubory jsou zkopírovány z disku CD-ROM Windows 98.

Informace o vytvoření diskety pro spuštění systému Windows 98 pomocí nástroje Přidat nebo odebrat programy klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Nápověda, klepněte na kartu Rejstřík, zadejte Při spuštění a potom poklepejte na téma "Spouštěcí diskety".

Chcete-li zobrazit informace o tom, jak vytvořit disketu pro spuštění systému Windows 98 pomocí souboru Bootdisk.bat naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
ID článku: 186300
TITLE: Jak vytvořit spouštěcí diskety systému Windows 98 ze systému MS-DOS

Informace o konkrétní jednotek CD-ROM, které vyžadují ovladače pro reálný režim pro práci v systému Windows naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
ID článku: 131499
TITLE: Vyžadující ovladače pro reálný režim jednotky CD-ROM

Vlastnosti

ID článku: 188127 - Poslední aktualizace: 23. ledna 2007 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbhardware kbhowto KB188127 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:188127

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com