Chybějící od dialogové okno Windows vypnutí úsporného režimu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 188134 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Pokud tento článek nepopisuje potíže, které máte s hardwarem, přejděte na následující web společnosti Microsoft, kde naleznete další články týkající se hardwaru:
http://support.microsoft.com/default.aspx/w98?sid=460
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravách registru. Před úpravou registru se přesvědčte, zda víte, jak registr obnovit v případě, že nastanou potíže. Informace o tom, jak postupovat, naleznete v tématu nápovědy Obnovení registru v editoru Regedit.exe nebo v tématu nápovědy Obnovení klíče registru v editoru Regedt32.exe.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Klepněte na tlačítko Start a potom klepněte na příkaz vypnout, pravděpodobně možnost úsporného chybějící z dialogového okna ukončit.

Příčina

Tomuto problému může dojít z některého z následujících důvodů:
 • Při přijetí následující zprávu jste klepli na možnost Ano:

  Poslední počítači několik časy přechodem na úsporný režim jej přestal reagovat. Chcete zabránit v budoucnu přechod do úsporného režimu počítače?
 • Počítač přestal reagovat, zatímco v úsporném režimu dvakrát za sebou.
 • Rozšířené řízení spotřeby (APM) není správně nakonfigurován v váš počítač Basic Input/Output System (BIOS).

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, postupujte následujícím způsobem:
 1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Nastavení, klepněte na položku Ovládací panely a poklepejte na panel Systém
 2. Klepněte na kartu Správce zařízení a potom poklepejte na položku Systémové zařízení rozbalte větev.
 3. Ověřte, zda je položka Rozšířená podpora řízení spotřeby ve větvi systémová zařízení. Pokud tato položka je k dispozici, klepněte na něj, klepněte na tlačítko odebrat, restartujte počítač a přejděte ke kroku 4. Pokud tato položka není k dispozici, použijte následující kroky:

  1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Nastavení, klepněte na položku Ovládací panely a potom poklepejte na ikonu Přidat nový hardware.
  2. Postupujte podle pokynů na obrazovce dokončete přidáním nového hardwaru průvodce. Pokud tento průvodce úspěšně rozpozná a nainstaluje podporu APM, zbývající kroky v tomto článku nepokračujte. Pokud tento průvodce není úspěšně rozpoznat a nainstalovat podporu pro APM, může problém souviset s potíže s hardwarem a společnost Microsoft doporučuje kontaktovat výrobce hardwaru o další pomoc.
 4. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Nastavení, klepněte na položku Ovládací panely a potom poklepejte na ikonu Přidat nový hardware.
 5. Postupujte podle pokynů na obrazovce dokončete přidáním nového hardwaru průvodce. Pokud tento průvodce úspěšně rozpozná a nainstaluje podporu APM, pokračujte krokem 6. Pokud tento průvodce není úspěšně rozpoznat a nainstalovat podporu pro APM, může problém souviset s potíže s hardwarem a společnost Microsoft doporučuje kontaktovat výrobce hardwaru o další pomoc.
 6. Restartujte počítač a potom vyzkoušejte, pokud je problém vyřešen klepnutím na tlačítko Start a potom klepnutím na tlačítko vypnout. Pokud je problém vyřešen, zbývající kroky v tomto článku nepokračujte. Pokud problém není vyřešen, pokračujte krokem 7.
 7. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Nastavení, klepněte na položku Ovládací panely a poklepejte na panel Systém.
 8. Klepněte na kartu Správce zařízení poklepání řadiče disketových větví rozbalte ji, klepněte na tlačítko na standardní řadič disketových a klepněte na tlačítko Odebrat.
 9. Restartujte počítač. Upozorňujeme, že když tak učiníte, systém Windows automaticky rozpozná řadiče disketu a obnovit položky SuspendFlag v registru.
 10. Vyzkoušejte, pokud je problém vyřešen klepnutím na tlačítko Start a potom klepnutím na tlačítko vypnout. Pokud je problém vyřešen, zbývající kroky v tomto článku nepokračujte. Pokud problém není vyřešen, pokračujte krokem 11.
 11. Pokud jsou v síti, obraťte se na správce sítě před provedením tohoto kroku.

  Poznámka: Informace o úpravě registru zobrazení Změna téma nápovědy online klíčů a hodnot v Editoru registru (Regedit.exe). Všimněte si, že by měl vytvořit záložní kopii registru soubory (System.dat a User.dat) před úpravou registru.

  Upozornění: Nesprávné použití Editoru registru můžete způsobit vážné potíže vyžadující přeinstalaci systému Windows 98. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že potíže vzniklé v důsledku nesprávného použití Editoru registru budete moci vyřešit. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.

  Pomocí Editoru registru zobrazte následující klíč registru:

  HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\VXD\VPOWERD


  Ověřte, zda je hodnota "Flags" a "SuspendFlag" hodnota. Tyto hodnoty neexistují, ukončete Editor registru a požádejte o pomoc výrobce hardwaru. Pokud tyto hodnoty neexistují, ověřte, zda je hodnota dat hodnotu "Flags" větší než nebo rovno 200. Pokud je, změňte hodnotu dat hodnotu "Flags" odečtením 200 z aktuální hodnotu. Například pokud je hodnota aktuálně 310, změňte jej na 110. Změňte hodnotu dat "SuspendFlag" hodnotu na 0, pokud není již 0.
 12. Restartujte počítač.

Vlastnosti

ID článku: 188134 - Poslední aktualizace: 23. ledna 2007 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 98 Standard Edition
 • Microsoft Windows Millennium Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbprb kbui KB188134 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:188134

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com