Jak zálohovat na zařízení s vyměnitelným médiem pomocí programu Microsoft Backup (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 188575 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Pokud tento článek nepopisuje potíže, které máte s hardwarem, přejděte na následující web společnosti Microsoft, kde naleznete další články týkající se hardwaru:
http://support.microsoft.com/default.aspx/w98?sid=460
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Nástroj Zálohování, které jsou součástí systému Windows 98 zahrnuje podporu pro zařízení vyměnitelných médií. Zálohovat těchto zařízení a pokud úplné záložní sady se nevejde na pouze jedno span více vyměnitelné médium.

Další informace

Chcete-li zpět do zařízení vyměnitelného média, postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Programy, přejděte na položku Příslušenství, přejděte na systémové nástroje a potom klepněte na položku zálohování.
  2. Vyberte soubory, které chcete zálohovat.
  3. V poli kde do zálohování klepněte na soubor.
  4. Další pole zadejte cestu pro zařízení vyměnitelných médií a název souboru pro zálohovací sklad. Například pokud zařízení vyměnitelných médií je písmeno jednotky E a chcete použít název Mybackup.qic sadou souborů, zadejte:
    e:\mybackup.QIC
  5. Klepněte na tlačítko spustit.
Tuto metodu můžete použít také zpět nahoru na jiném pevném disku nebo v síti sdílet.

Poznámka: Po vytvoření záložního souboru lze uložit soubor na disku CD-ROM nebo jiný typ média v trvalé. Zálohování dat přímo do vypalovačky disků CD-ROM, je nutné použít software, který je navržen speciálně k tomu (Tento software je často součástí vypalovačku disků CD-ROM).

Vlastnosti

ID článku: 188575 - Poslední aktualizace: 23. ledna 2007 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbfaq kbfaq kbhowto KB188575 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:188575

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com