Microsoft Yedekleme kullanılarak çıkarılabilir ortam aygıtına nasıl yedekleme yapılır (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 188575 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Donanımla ilişkili sorunlar bu makalede anlatılmamışsa, lütfen aşağıdaki Microsoft Web sitesinde donanım sorunlarıyla ilgili diğer makalelere bakın:
http://support.microsoft.com/default.aspx/w98?sid=460
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Windows 98 ile birlikte bulunan Microsoft Yedekleme aracı, Kaldırılabilir ortam aygıtları için destek içerir. Bu aygıt için yedekleme ve tam bir yedekleme kümesinin yalnızca bir tanesi sığmazsa, birden çok çıkarılabilir ortam span.

Daha fazla bilgi

Geri en çok çıkarılabilir ortam aygıtına, bu adımları tamamlayabilmeniz için <a0></a0>:
  1. Başlat'ı tıklatın, Programlar'a, Donatılar'ın üzerine gelin, sistem'i işaretleyin, Araçlar ve yedekleme</a1>'ı tıklatın.
  2. Yedeklemek istediğiniz dosyaları seçin.
  3. Iletinin Kime yedekleme iletişim kutusunda dosya'yı tıklatın.
  4. Sonraki kutusunda çıkarılabilir ortam aygıtına ilişkin yolu ve yedek kümesi için bir dosya adı yazın. Örneğin, Kaldırılabilir ortam aygıtına sürücü harfi E ise ve Mybackup.qic adı dosya kümesi için kullanmak istiyorsanız, şunu yazın:
    e:\mybackup.QIC
  5. Başlat'ı tıklatın.
Bu yöntem geri başka bir sabit disk veya ağ paylaşımı için de kullanılabilir.

Not: yedek dosyasını oluşturduğunuz sonra CD-ROM veya başka türde bir kalıcı bir ortam dosyası depolayabilir. Doğrudan CD-ROM yazıcınız verileri yedeklemek için <a0></a0>, bunu yapmak için özel olarak tasarlanmış bir yazılım kullanmanız gerekir (Bu yazılım genelde ile <a2>CD-ROM</a2> yazıcı bulunur).

Özellikler

Makale numarası: 188575 - Last Review: 23 Ocak 2007 Salı - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbfaq kbfaq kbhowto KB188575 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:188575

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com