SORUN: Üçüncü taraf sürücü, önkurulum hata

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 189143 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows 95 Önkurulum Express modda OPK Kullanıcı Kılavuzu'nda açıklanan yöntemi kullanarak bir üçüncü taraf sürücü içeriyorsa, önkurulum işlemi sırasında aşağıdaki hata iletisini:
Hata SU0410

<INF dosya adı > açılamıyor. Dosya eksik veya bozuk olabilir veya devam etmek için yeterli bellek olmayabilir. Biraz bellek boşaltın veya takas boyutunuzu artırmak ve sonra Kur'u yeniden çalıştırmayı deneyin.
Tamam'ı tıklatıp sonra Önkurulum durdurur ve bir DOS döner soracak. Sürücünün düzgün veya denetim modu, hem de normal işlem farklı koşullarda yüklemek.

Neden

Aşağıdaki nedenler herhangi birini uygulayabilirsiniz:
 • SIGNATURE satırı satıcı .inf dosyasında yanlış, yan? s?ra Custom.inf dosyasının <a2>[load_inf]</a2> bölümünde ayrıştırıldı.
 • Bir .inf dosyası eksik veya zarar görmüş.

Çözüm

Önceki bölümde listelenen ilk nedeni gidermek için <a0></a0>, aşağıdakilerden birini yapabilirsiniz:

 • Aşağıdaki şekilde okumak için satıcının ana .inf dosyasındaki SIGNATURE satırı değiştirin:
     Signature="$CHICAGO$"
  						
  .inf dosyasının [Version] bölümü bu satırın bulabilirsiniz.
 • Satıcının .inf dosyasının adını Custom.inf dosyasının [Load_Inf] bölümünden kaldırın.
Önceki bölümde listelenen ikinci bir nedeni gidermek için satıcının .inf dosyasının var olduğunu ve doğru biçimlendirilmiş doğrulamanız gerekir. Gerekirse, .inf dosyasının bilinen iyi bir kopyasıyla değiştirin.

Daha fazla bilgi

Windows 95 sürücü .inf dosyaları aşağıdaki SIGNATURE satırlardan biri olabilir:
  Signature="$CHICAGO$"

  Signature="$Windows 95$"
				
The Custom.inf bölümü [Load_Inf] .inf dosyaları belleğe yüklenecek listelenen ve Kur'un donanım algılama aşamasında ayrıştırıldı neden olur. Bu aşamasında, imzayı "$ Windows satır hatalı olarak ayrıştırıldı ve geçersiz kabul 95" =. .Inf dosyası yüklenmez ve Kur SU0410 hata verir.

Çoğu durumda, [Load_Inf] bölümü doğru şekilde algılayacak ve üçüncü taraf donanım ve aygıtlar yazılım desteğini yüklemeniz gerekmez.

Sürücüleri .inf dosyasının iki önceki imzaları biriyle doğru Windows 95 altında dışında yukarıda belirtilen ilk donanım algılaması aşamadaki yükleyin.

Özellikler

Makale numarası: 189143 - Last Review: 7 Mart 2005 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft OEM Preinstall Kit for Windows XP
 • Microsoft OEM Preinstall Kit for Windows XP
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb kbsbk KB189143 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:189143
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com