XCLN: Outlook Dağıtım Paketi (ODK) Kur komut satırı seçenekleri

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 189520 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Oluşturmak için Outlook 98 Dağıtım Sihirbazı'nı kullanın veya daha fazla Outlook 98 yüklemelerini özelleştirilmiş sonra Kur programını komut satırından çalıştırabilirsiniz. Bunu yaparsanız, standart bir yükleme olarak seçme veya (kaldırır ya da kullanıcı alır istekleri azaltır) sessiz modunu belirleme gibi belirli seçenekleri belirtmenize olanak veren komutu için parametreleri ekleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Kur programını komut satırından çalıştırmak için aşağıdakileri yapın:

 1. Windows 95 veya Windows NT Workstation 4.0 için Başlat'ı tıklatın ve sonra Çalıştır'ı tıklatın.
 2. Konum, yüklemekte olduğunuz sözcük kurulumuna göre yazın. Örneğin, x:\setup veya x:\ol98\setup.
Bir komut satırı seçeneği eklemek isterseniz, bu komuttan sonra yazın. Örneğin, Kur'u sessiz modda çalıştırmak için <a0></a0>, x:\setup/Q yazın.

Not: kullanıcılar için özelleştirilmiş ODK paketinize \CD klasöründeki Setup.exe dosyasını tıklattığınızda, otomatik çalıştırma ekranı language\Packages klasöründen uygun Setup.exe çalıştırır (örneğin, ingilizce için onu \CD\EN\Packages\Setup.exe başlar). <a0>Packages</a0> klasöründeki Setup.exe dosyasını çalıştırıldığında self-extracts ve sihirbazda tanımladığınız özel ayarlarla Outlwzd.exe çalışır.

Her iki nasıl Setup.exe denetlemek için komut satırı anahtarlarını kullanabilirsiniz ve Outlwzd.exe dosyaları çalıştırılır. Örneğin, yükleme kipi seçin, bir Sessiz modu belirtir veya bilgisayarın yüklemeden sonra yeniden denetlemek için komut satırı anahtarlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca, komut satırı anahtarları (Bu paket gerektiren yalnızca anahtar /Q olur), özelleştirilmiş bir ODK paket olmadan kullanabilirsiniz.

Sessiz mod yüklemesi aşağıdaki komutu çalıştırırsınız doğru sessiz yükleme gerçekleştirmez
c:\"packagedirectory"\setup.exe /Q
aşağıdaki komutu çalıştırın:
c:\"packagedirectory"\cd\en\packages\setup.exe /Q
Tam yolu, düzgün çalışması sessiz yükleme için bazen gereklidir.

Komut satırı seçeneği açıklamaları için Setup.exe

Komut satırı anahtarları ile Setup.exe Wextract, ınternet Express teknolojisine dayalı bir ayıklama yardımcı programı kullanın. Aşağıdaki tabloda, sık kullanılan Wextract komut satırı seçeneklerini gösterir.
Command-line option Description
/C:<>        Path and name of the Setup .inf or .exe file
/Q          Quiet mode
/R:A         Always restart
/R:N         Never restart
/R:S         Silent restart
/T:<directory path> Target folder for extracting files
				

Outlwzd.exe için komut satırı seçeneği açıklamaları

Ikinci BIR grup komut satırı anahtarları ile Outlwzd.exe kullanılır. Aşağıdaki tabloda, Outlwzd.exe komut satırı seçeneklerini açıklar.

Komut satırı seçeneği açıklaması

/ [E/H] ı: Windows Masaüstü Güncelleştirmesi'nin yüklenip yüklenmeyeceğini belirtir. Kur, bu seçenek belirtilmezse, kullanıcının bilgisayarı önceki bir duruma eşleşir; bu seçeneği kullanarak, bu varsayılan davranışı geçersiz kılmak ve açıkça Windows Masaüstü Güncelleştirmesi veya devre dışı açık tanımlayın.

/L Outsites.dat, bir Web yüklemesinde kullanılan belirtir. Bu seçenek, karşıdan yükleme sitelerini tanımlayan Outsites.dat dosyaya işaret etmelidir (örneğin: /L:"www.somewebsite.com/Outsites.dat").

/ [0|1|2|3...] M: Yükleme modunu belirtir. Özelleştirilmiş ODK paketler için ilk yükleme seçeneği için 0 gösterir; 1; ikinci seçeneği için gösterir ve böyle devam eder (örneğin, 0 = en düşük düzeyde, 1 standart, 2 = tam =). 0 Belirtilirse, Windows Masaüstü Güncelleştirmesi yüklü değil (belirtme aynı / ı: N seçeneği).

/N Outlwzd.exe başlangıç davranışını belirtir. /N</a0> seçeneğini, önceki yükleme sürümünü yok sayıp Olmaint.exe başlatmak Outlwzd.exe neden olur. /N-option önceki yükleme sürümünü yok sayıp Olmaint.exe başlatmak Outlwzd.exe neden olur.

/Q Sessiz "eller serbest" toplu bir mod belirtir. Kullanıcı belirtilmezse bilgileri istenir. Düzgün yapılandırılmış bir Setup.ini dosyasında, çalışmak bu seçenek gereklidir.

/R Outlwzd.exe gerekirse yeniden belirtir. Tüm durumlarda yeniden Outlwzd.exe zorlamak için bu seçeneği kullanamazsınız; ancak, bunu Outlwzd.exe (/R:N seçeneğini kullanarak) her zaman yeniden başlatmaya zorlamak için kullanabilirsiniz. Yeniden başlatma engelleme, programınızı bilgisayarı yeniden başlatmadan karşılamaya; bilgisayar yeniden başlatılıncaya kadar Outlook düzgün yapılandırılmamış.

/ S: "" # e"" Outlwzd.exe dosyasının kaynak yolunu belirler. "" # E"" tam yolunu ve .exe dosyasının adını gösterir.

/ U: "" <path>"", yükleme dolap (.cab) dosyalarını (veya Evrensel Adlandırma Kuralı) biçiminde bir ağ dosyası) yolunu belirtir. /U CD-ROM yüklemeler için kullanmayın.

/X ınternet Explorer ınternet Explorer simgeleri Masaüstü, Başlat menüsünde ve Hızlı Başlat çubuğu olmadan yükler. Ayrıca, Etkin Kur, ınternet Explorer'ın aynı sürümünü teslim edilirse, güncelleştirme girişiminde, ınternet Explorer sürüm numarası daha düşük olarak ayarlanır.

Notlar: komut satırı seçenekleri kullandığınızda, bu önemli noktalar dikkat edin:

/S anahtarı ile Outlwzd.exe gereklidir. Bu anahtarı olmadan kullanıcıların Web yükleme modu CD yerine gidin ve doğru ürün kimliği kodu bilgilerini alın.

Için Kur.exe /Q anahtarı kullanırsanız, aynı zamanda Outlwzd.exe /Q çalışır. Yapılandırılmış Setup.ini dosyasında yoksa bir hata iletisi görüntülenir.

Outlwzd.exe anahtarları'nı kullanırsanız, Setup.exe /C anahtarıyla çalıştırmalısınız. Içinde /C anahtarı, Outlwzd.exe ile çalıştırmak için anahtarları daha sonra belirtebilirsiniz.

Aşağıda bazı örnek senaryolar verilmiştir.

Aşağıdaki deyim, üçüncü yükleme seçeneği çalışır:
Kur.exe /C:"outlwzd.exe S:""# e" "/M:2"
Aşağıdaki deyim, hiçbir kullanıcı istekleri ve daha sonra yeniden başlatma, sessiz yükleme gerçekleştirir:
Kur.exe /Q /C:"outlwzd.exe S:""# e" "/Q /R:N"
Tırnak işaretlerinin yerini önemlidir ve yolu ile iki çift tırnak işareti çiftleri içinde olduğunu unutmayın.

Referanslar

Outlook, yazdırma ve çevrimiçi biçimlerdeki kapsamlı ürün belgeleri sağlar. Belirli bir Outlook özelliklerini kullanma hakkında daha fazla bilgi için ürünle birlikte sağlanan çevrimiçi Yardım'A bakın.

Özellikler

Makale numarası: 189520 - Last Review: 6 Şubat 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Outlook 98 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Service Pack 1
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhowto KB189520 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:189520

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com