Údaje boli skrátené na 255 znakov s Excel ODBC ovládač

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 189897 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Keď ste načítanie externých údajov pomocou ovládača ODBC spoločnosti Microsoft Excel 97 polia, ktoré majú viac ako 255 znakov môžu byť skrátené 255 znaky.

PRICINA

Vaše údaje môžu byť skrátené na 255 znakov ak prvých 8 záznamov pre polia sa skracuje obsahovať 255 alebo menej znakov. Microsoft Ovládač Excel ODBC prehľadá predvolene prvých 8 riadkov vaše údaje určí typ údajov každého stĺpca.

Hoci môžete zmeniť hodnoty riadkov na skenovanie ODBC Microsoft Dialógové okno Nastavenie programu Excel na niečo vyššie než 8 (ale nie vyšší ako 16) Táto hodnota nepoužíva programu Excel. Excel ODBC ovládač používa TypeGuessRows DWORD hodnotu jednej z nasledovný kľúč databázy registry na určenie ako veľa riadkov skenovať v vaše údaje:
 • Excel 97
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Jet\3.5\Engines\Excel
 • Program Excel 2000 a novších verziách
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Jet\4.0\Engines\Excel

RIESENIE

Ak chcete zmeniť počet riadkov, ktoré ovládač Excel ODBC prehľadá určiť Aký typ údajov v tabuľke, máte zmeniť nastavenie Hodnota TypeGuessRows DWORD.

Poznámka: Nasledujúce kroky budú fungovať, len ak je uložená zdrojového súboru programu Excel vo formáte súboru zošit programu Microsoft Excel. Ak je ulo?ené Formát súboru zošit programu Microsoft Excel 97 & 5.0/95, údaje budú vždy skrátené na 255 znakov.

Dôležité upozornenie Tento oddiel, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré vám povedať, ako upraviť databázu registry. Ak databázu Registry upravíte nesprávne, môžu nastať vážne problémy. Preto dávajte pozor a postupujte presne podľa týchto krokov. Na dosiahnutie lepšej ochrany je vhodné pred úpravou databázu Registry zálohovať. To vám umožní obnoviť databázu Registry, ak sa vyskytnú problémy. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy Registry nájdete v nasledujúcom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
322756 Zálohovanie a obnovovanie databázy Registry v systéme Windows


Informácie o tom, ako upraviť databázu registry, zobrazenie "zmena kľúče a Hodnoty"témy pomocníka Editora databázy Registry (Regedit.exe) alebo"pridať a odstrániť Informácie v databáze Registry"a tém Pomocníka"Upravovať údaje databázy Registry" Program Regedt32.exe. Poznámka, že ste mali zálohovať register pred úpravou. Ak používate systém Windows NT, mali by ste tiež aktualizovať vaše núdzové Repair Disk (ERD).

Ak chcete zmeniť nastavenie pre hodnotu TypeGuessRows, postupujte nasledovne:
 1. Zatvorte všetky spustené programy.
 2. V ponuke Štart kliknite na položku Spustiť. Typ regedit a kliknite na tlačidlo OK.
 3. V Editore databázy Registry rozbaľte nasledujúci kľúč v závislosti na verzii programu Excel, ktorý používate:
  • Excel 97
   HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Jet\3.5\Engines\Excel
  • Program Excel 2000 a novších verziách
   HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Jet\4.0\Engines\Excel
 4. Vyberte TypeGuessRows a v ponuke Úpravy kliknite na príkaz Upraviť.
 5. V dialógovom okne Úprava hodnoty DWORD kliknite na desatinné časti základne. Type a hodnota medzi 0 a 16, vrátane, hodnotu údajov. Kliknite na tlačidlo OK a ukončite Editor databázy Registry.
Poznámka: Dôvodov výkonu nastavíte TypeGuessRows hodnotu nula (0) neodporúča, ak tabuľky programu Excel je veľmi veľký. Keď je hodnota nastaviť na nulu, program Microsoft Excel prehľadá všetky záznamy v tabuľke určí typ údajov každého stĺpca.

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém, ktorý sa týka produktov spoločnosti Microsoft uvedených v časti Vzťahuje sa na.
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Vlastnosti

ID článku: 189897 - Posledná kontrola: 19. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Excel 2002 Standard Edition
 • Microsoft Excel 2000 Standard Edition
 • Microsoft Excel 97 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbbug kbpending kbmt KB189897 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:189897

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com