CMPXCHG8B procesorů v nepodporované kompatibilní Non-Intel/AMD x 86

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 189988 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Počítače s x 86 procesory, které sestava podpora CMPXCHG8B v odpovědi z instrukce CPUID mohou způsobit během spuštění modré obrazovce chybová zpráva:

ZASTAVIT 0X0000003E
NENÍ PODPOROVÁNA MULTIPROCESSOR_CONFIGURATION_

Poznámka: Tento problém může nastat v systémech jednoprocesorové a dochází pouze na-Intel a jiných AMD-x 86 procesorů.

Příčina

Během procesu spouštění WINDOWSNT dotazy procesoru jeho typ a používá tyto informace upravit jeho inicializace využívat funkce, které by měly podporovat procesoru. Později provádí volání procesoru ověřit, že nepodporuje tyto specifické funkce. Jeden volání je Poznámka: výrobce procesoru. Pokud se výrobce není Intel nebo AMD, vrácená hodnota způsobí WINDOWSNT předpokládat, že procesor nepodporuje funkce, dokonce až může být.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
152734Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Windows NT 4.0, Terminal Server Edition a Windows NT 4.0. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 4 a Windows NT 4.0 Service Pack 4.0.

Vlastnosti

ID článku: 189988 - Poslední aktualizace: 10. února 2014 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix KB189988 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:189988

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com