INFO: Ovládací prvky ActiveX, které jsou odstraněny z aplikace Internet Explorer 5

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 190045
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Ovládací prvky ActiveX, některé dodané s aplikací Internet Explorer 3.0 x a 4.0 x již je součástí aplikace Internet Explorer 5.

Autoři stránek by neměl předpokládat, že tyto ovládací prvky se nacházejí v počítači spuštění aplikace Internet Explorer. Odstranění těchto ovládacích prvků z Internetu Instalace aplikace Explorer jasně ukazuje, proč by měly používat autoři stránek Atribut CODEBASE na všechny značky OBJECT.

Tyto ovládací prvky jsou ovládací prvek Label (ielabel.ocx), místní nabídka ovládacího prvku (iemenu.ocx) ovládací prvek Timer (ietimer.ocx) a ovládací prvek Marquee (marquee.ocx).

Další informace

Téměř všechny funkce, které poskytují tyto ovládací prvky lze snadno dosáhnout pomocí dynamického HTML. Doporučuje se, že autoři stránek nahradit instance těchto prvků ve stránkách s ekvivalentní dynamické HTML.

Následuje seznam ovládacích prvků, které již dodávají bez Internetu Explorer, jejich ID třídy (CLSID) a aktuální umístění těchto ovládací prvky. Pomocí těchto adres URL zadejte příslušnou adresu URL v CODEBASE Atribut značky OBJECT. (Alfa, x 86 a MIPS verze jsou k dispozici pro každý ovládací prvek.)

Tento seznam zahrnuje také doporučené alternativy pro některé ovládací prvky které jsou již součástí aplikace Internet Explorer.

Ovládací prvek Label Internet Explorer

identifikátor CLSID = {99B42120-6EC7-11CF-A6C7-00AA00A47DD2}
http://ActiveX.microsoft.com/Controls/iexplorer/Alpha/ielabel.cab
http://ActiveX.microsoft.com/Controls/iexplorer/MIPS/ielabel.cab

Ovládací prvek Menu Internet Explorer – místní nabídka

identifikátor CLSID = {7823A620-9DD9-11CF-A662-00AA00C066D2}
http://ActiveX.microsoft.com/Controls/iexplorer/Alpha/iemenu.cab
http://ActiveX.microsoft.com/Controls/iexplorer/x86/iemenu.cab
http://ActiveX.microsoft.com/Controls/iexplorer/MIPS/iemenu.cabOvládací prvek Timer pro Internet Explorer

identifikátor CLSID = {59CCB4A0-727D-11CF-AC36-00AA00A47DD2}
http://ActiveX.microsoft.com/Controls/iexplorer/Alpha/ietimer.cab
http://ActiveX.microsoft.com/Controls/iexplorer/x86/ietimer.cab
http://ActiveX.microsoft.com/Controls/iexplorer/MIPS/ietimer.cab

Kontaktní osoba: window.setTimeout() metoda objektového modelu dokumentu. V Navíc je window.setTimeout() křížové platforma řešení, které není ovlivněn, pokud má uživatel zakázány ovládací prvky ActiveX.

Ovládací prvek Marquee Internet Explorer

identifikátor CLSID = {1A4DA620-6217-11CF-BE62-0080C72EDD2D} http://ActiveX.microsoft.com/Controls/iexplorer/Alpha/Marquee.cab
http://ActiveX.microsoft.com/Controls/iexplorer/x86/Marquee.cab
http://ActiveX.microsoft.com/Controls/iexplorer/MIPS/Marquee.cab

Kontaktní osoba: <MARQUEE>HTML značky. To sníží velikost stahovaných souborů Webové stránky. Také vaše stránky nebudou ovlivněny má-li uživatel Zakázat ovládací prvky ActiveX. </MARQUEE>
Poznámka: Aplikace Internet Explorer 5, 5.01 a 5.5 odebrat tyto složky souborů ze System32 (nebo systém Windows 9x) ze všech 4 inovovaný aplikace Internet Explorer.verze x .

Programy využívající tyto ovládací prvky mohou vyžadovat přeinstalaci funkčnost ovládacích prvků.

Odkazy

Další informace o vytváření webových řešení pro aplikaci Microsoft Internet Explorer naleznete na následujících webech společnosti Microsoft:
http://msdn.microsoft.com/ie/

http://support.microsoft.com/IEP

Vlastnosti

ID článku: 190045 - Poslední aktualizace: 20. července 2013 - Revize: 4.0
Klíčová slova: 
kbctrl kbinfo kbusage kbmt KB190045 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 190045
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com