MacPPT: Microsoft PowerPoint Görüntüleyicisi'ni 98 nasıl elde edilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 190986 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Microsoft PowerPoint Görüntüleyicisi 98 sunularını görüntülemek için kullanabileceğiniz bir Macintosh tabanlı Görüntüleyici ' dir. Bu, PowerPoint listelenen bu makalenin başlangıcında, önceki sürümlerinde ve Macintosh için Microsoft PowerPoint ve Microsoft PowerPoint for Windows sürüm 3.0 ve sonraki sürümlerinde oluşturulan dosyaları destekler.

PowerPoint Viewer 98 diskete kullanılamaz. Microsoft Yükleme Merkezi'nden kendi kendine ayıklanan bir arşiv olarak kullanılabilir.

PowerPoint Görüntüleyicisi'ni yüklemek için aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden karşıdan yükleyin ve kurulumu başlatmak için Ppt98vw.hqx dosyayı çift tıklatın program.

Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download Ppt98vw.hqx now(boyut 6,545 kilobayt)-yayın tarihi: 5 Ağustos 1998
Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Daha fazla bilgi

Microsoft PowerPoint Görüntüleyicisi 98 kopyalamak için önerir serbestçe dosya ve arkadaşlarınıza ve iş arkadaşlarınızı sunuları PowerPoint biçiminde oluşturduğunuz yanında dağıtmanız.

Not:, bu dosyayı başka bir ınternet sitesi veya elektronik bir ilan tahtası hizmetleri bulmak için de içerebilir.

Özellikler

Makale numarası: 190986 - Last Review: 23 Ocak 2007 Salı - Gözden geçirme: 4.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft PowerPoint X for Mac
  • Microsoft PowerPoint 2001 for Mac
  • Microsoft PowerPoint 98 for Macintosh
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbdownload kbfile kbgraphxlink kbhowto KB190986 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:190986
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com