Kódování Base 64 vzorku a dekódování

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 191239 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

B64_samp.exe je vzorek, který ukazuje, jak programově kódovat a dekódování Base 64 mechanismus kódování. Tento mechanismus byl zaveden. pro použití s protokolu MIME (Multipurpose Internet Mail Extensions). Je výchozím mechanismem používané při ověřování ve formátu prostého textu (Basic Ověřování) mezi webovým prohlížečem a serverem WWW.

Vzorek je ve formě jednoduchá aplikace příkazového řádku systému Win32. Využití je takto:
Usage: Base64.exe -[d|e] <message>
      d : Decode <message>
      e : Encode <message>
				
Vzorek není kódovaný text formátovat. Specifikace RFC Base 64 vyžaduje, aby každý řádek kódované zprávy nesmí být větší než 76 znaků. Zpráva musí mít po 76 znaků konec řádku pevný vložené (který je návrat barvy + řádek informačního kanálu). Navíc kódované zpráva do dekodér musí být doplněno tak, aby celkový počet být dělitelné 4 znaky. Tento soubor je součástí vzorku dekodér budou postupovat v situacích, kde chybí odsazení. Kódované zprávy. by měla být doplněna na konci znak rovná se (=). Naleznete v v části 5.2 RFC 1521 podrobnější popis Base 64 Standard kódování.

Poznámka: Vzorek obsahuje soubory projektu pro Microsoft Visual C++ verze 5.0. Další rozvoj v prostředí jednoduše zkopírujte soubory cpp/h do vlastní projekt. Všimněte si, že je samorozbalovací spustitelný soubor Win32 EXE.

Další informace

Následující soubory jsou k dispozici ke stažení Microsoft Stažení:
B64_samp.exe
Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb Online
Byl zkontrolován na tento soubor neobsahuje viry. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici na datum, kdy byla zaúčtována v souboru. Soubor je uložen na zabezpečených serverech, které pomáhají zabránit neoprávněné změny v souboru.

Odkazy

RFC 1521: MIME (Multipurpose Internet Mail Extensions) části 1: Mechanismy pro určení a popisující formát internetových zpráv Subjekty

Vlastnosti

ID článku: 191239 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Client Software Development Kit 4.01
 • Microsoft Internet Information Services 5.0
Klíčová slova: 
kbdownload kbfilter kbhttp kbinfo kbmt KB191239 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:191239

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com