Vzorky Base 64 kódovanie a dekódovanie

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 191239 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

B64_samp.exe je vzorka, ktorá ukazuje, ako pomocou programovania kódovať a dekódovať Base 64 kódovanie mechanizmu. Toto kódovanie mechanizmu bol zavedený pre použitie s Multipurpose Internet Mail Extensions (MIME). Je to predvolené mechanizmu používaného pri overovaní nešifrovaný text (Basic Authentication) medzi webový prehľadávač a Web server.

Vzorka sa vo forme je jednoduchý príkazového riadka aplikáciou Win32. Využitie je nasledovná:
Usage: Base64.exe -[d|e] <message>
      d : Decode <message>
      e : Encode <message>
				
Vzorky neformátuje kódovaný text. Špecifikácie RFC pre Base 64 vyžaduje, aby každý riadok kódované správy nesmie byť väčšie než 76 znaky. Po 76 znakov, správy musia mať prestávku tvrdej línie vložené (ktorá je, CR + line feed). Okrem toho kódované hlásenie pri privádza do dekodér musí byť čalúnená, takže celkový počet znaky sú deliteľné 4. Dekodér vzorky zahrnuté s týmto súborom spracuje situácií, kde čalúnenia chýba. Zakódované správy by mal byť vyplnený s znak znamienko rovnosti (=) na konci. Prosím prečítajte v oddiele 5.2 RFC 1521 pre podrobnejší opis Base 64 Kódovací štandard.

Poznámka: Vzorka obsahuje súbory projektu pre Microsoft Visual c ++ 5.0. Pre ostatné rozvoja prostredia, jednoducho skopírovať súbory .cpp/hodnôt za rok do svoj vlastný projekt. Poznámka: je samorozbaľovací spustiteľný súbor Win32 EXE.

DALSIE INFORMACIE

Tieto súbory sú k dispozícii na prevzatie od spoločnosti Microsoft Download Center:
B64_samp.exe
Ďalšie informácie o preberaní súborov technickej podpory spoločnosti Microsoft nájdete v nasledovnom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
119591 Získanie súborov technickej podpory spoločnosti Microsoft zo služieb Online
Tento súbor bol skontrolovaný antivírusovým programom spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft použila pri kontrole tohto súboru najnovší antivírusový softvér, ktorý bol v čase jeho publikovania k dispozícii. Po publikovaní je súbor uložený na zabezpečených serveroch, ktoré neumožňujú neoprávnené zmeny súborov.

ODKAZY

RFC 1521: MIME (Multipurpose Internet Mail Extensions) Part One: Mechanizmy pre špecifikujúce a opisujú formáte internetového hlásenie Orgány

Vlastnosti

ID článku: 191239 - Posledná kontrola: 19. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Internet Client Software Development Kit 4.01
 • Microsoft Internet Information Services 5.0
Kľúčové slová: 
kbdownload kbfilter kbhttp kbinfo kbmt KB191239 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:191239

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com