Čas pořízení protokolu pole nesprávná při povolení udržovací

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 191256 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Důrazně doporučujeme, aby všichni uživatelé upgradovat Internetová informační služba (IIS) verze 7.0 systémem Microsoft Windows Server 2008. IIS 7.0 výrazně zvyšuje zabezpečení webové infrastruktury. Další informace o tématech souvisejících se zabezpečením Internetové informační služby naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/technet/security/prodtech/IIS.mspx
Další informace o službě IIS 7.0 naleznete na následujícím webu:
http://www.iis.net/default.aspx?tabid=1
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Formát souboru protokolu serveru IIS obsahuje parametr pro dobu zpracování. Toto pole je celková částka čas zpracování je strávený na serveru pro konkrétní DLL. Vnitřní časovač Packet 1 začíná a končí poslední potvrzení přijatých od klienta označující, zpracování bylo dokončeno na serveru. Protokolované čas však není správné, pokud udržovací povolena pro připojení mezi počítačem IIS a internetového prohlížeče.

Příčina

Čítače pro udržovací připojení není vynulován doby rozměry.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
152734Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se to být problém v Internet Information Server verze 4.0. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 4 a Windows NT 4.0 Service Pack 4.0.

Vlastnosti

ID článku: 191256 - Poslední aktualizace: 7. února 2014 - Revize: 5.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition
  • Microsoft Internet Information Server 4.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbbug kbfix kbqfe KB191256 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:191256

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com