Služby pro Macintosh poškození index na velké svazky

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 191285 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Uživatelé systému Macintosh použijte File Services for Macintosh může hlásit, že soubory nebo adresáře, které byly dříve viditelné jsou již viditelné z klientů Macintosh. Při prohlížení na samotném serveru nebo klientů PC soubory jsou zobrazitelné.

Příčina

Tento problém byl způsoben indexu není aktualizován s všechny oznámení o změnách, které byly z klientů Macintosh změn soubory vyskytují. Došlo také k potížím kde, pokud byl server restartován z důvodu Windows NT modré obrazovky, ztráty napájení nebo pevném napájení dolů bez správně vypnutí serveru prostřednictvím uživatelského ROZHRANÍ Windows, index by není být znovu sestavovány správně při restartování serveru.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
152734Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0


Tato oprava hotfix nahrazuje opravu odkazovaný v všechny opravy hotfix.

ČLÁNEK ID: 185722
TITLE: SFM sestaví indexy při restartování tohoto systému

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Windows NT 4.0, Terminal Server Edition a Windows NT 4.0. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 4 a Windows NT 4.0 Service Pack 4.0.

Vlastnosti

ID článku: 191285 - Poslední aktualizace: 6. února 2014 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB191285 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:191285

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com