Services for Macintosh dizin Bozulması büyük birimler üzerinde

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 191285 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Macintosh için dosya Hizmetleri kullandığınızda, Macintosh kullanıcıları, dosyalar ve/veya önceden görünen dizinleri artık Macintosh istemcilerinden görünür olduğunu bildirebilir. Sunucuda kendisi veya BILGISAYAR istemcileri tarafından görüntülendiğinde, görüntülenebilir dosyalar.

Neden

Bu sorun tüm değişiklik, dosyalara Macintosh istemcilerinin sonucunda ortaya çıkan değişiklik bildirimleri güncelleştirilmekte değil dizin neden. Ayrıca bir sorun vardı sunucu bir Windows NT mavi ekran, güç kaybı veya sabit bir güç kapatma nedeniyle doğru sunucu Windows kullanıcı ARABIRIMI aracılığıyla kapatma olmadan yeniden başlatıldığından, sunucu yeniden başlatıldı, nerede, dizin düzgün yeniden oluşturulması değil.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows NT 4.0 veya Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
152734En son Windows NT 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)


Bu düzeltme, başvurulan tüm düzeltmeleri supercedes

185722 MAKALEYI KIMLIĞI:
BAŞLıK: Windows NT yeniden başlatma sonrasında SFM dizinler oluşturur

Durum

Microsoft Windows NT 4.0 ve Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition olan bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows NT 4.0 Service Pack 4.0 ve Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 4'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 191285 - Last Review: 23 Ocak 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Terminal Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB191285 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:191285

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com