Yinelenen bir kural güvenli kanal Hesap Eşleştirmeleri Advanc görüntülenmiyor.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 191385 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Tüm kullanıcıların Microsoft ınternet ınformation Services (IIS) sürüm 7.0 yükseltmenizi öneririz Microsoft Windows Server 2008 çalışan. IIS 7.0, Web altyapı güvenliği önemli ölçüde artırır. IIS güvenliği ile ilgili konular hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/technet/security/prodtech/IIS.mspx
IIS 7.0 hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.iis.net/default.aspx?tabid=1
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir joker karakter eşleme kuralını için sertifika oluşturduğunuzda, ve sonra yalnızca UI listesinden silinir. Silme işlemini sonra oluşturulan diğer joker karakter eşlemeleri, listede iki kez görünecektir. Bu da bir erişim ihlali ınetinfo neden olabilir.

Neden

Silme işlevini, yalnızca görüntüleme listesinden öğe siler. Daha sonra Tamam düğmesine basıldığında adlı işlevi tüm kural sıfırlar ve sonra da öğeleri yeniden ekler Kuralın yalnızca ilk girdisini silinir sorundur. Kalan maddelerin yinelemeler oluşturma geri listeye eklenir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows NT 4.0 veya Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
152734En son Windows NT 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Durum

Microsoft bu sorunun, ınternet ınformation Server sürüm 4.0 olarak onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows NT 4.0 Service Pack 4.0 ve Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 4'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 191385 - Last Review: 1 Şubat 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 6.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Terminal Server
  • Microsoft Internet Information Server 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbbug kbfix kbqfe KB191385 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:191385

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com