XADM: POP3 güvenli parola kimlik doğrulaması

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 191558 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Posta karşıdan yüklenebilir veya bir Exchange Server bilgisayarına erişimi iletileri Microsoft Outlook Express'i Güvenli parola kimlik doğrulaması (SPA) kullanarak görüntülenebilir. Aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Posta sunucusuna güvenli bir parola kullanarak oturum açmasını.
kimlik doğrulaması. Hesap bilgilerinizi gözden geçirip doğrulayın
posta sunucunuz güvenli parola kimlik doğrulaması olarak destekler.
Bu işlevsellik, Exchange Server, Windows NT Challenge/için POP3 protokolünü etkin yanıtı olduğunu gerektirir.

Neden

SPA kullanarak bir istemci, posta diğer adı Windows NT hesabı ' farklı bir posta kutusuna oturum açmaya çalıştığında, bu sorun oluşabilir. Posta istemcisi için SPA bilgisayarın oturum açma kimlik bilgilerini kullanır ve bu posta kutusu diğer Windows NT hesabı ile aynı olacak varsayar.

Pratik Çözüm

Kullanıcıların posta kutusu diğer Exchange Server Administrator programını Windows NT hesabı eşleşecek şekilde değiştirin.

Daha fazla bilgi

Sunucunun bağlantı noktası 110 telneting tarafından sınayabilirsiniz. Exchange Server bilgisayardan sunucunun "hazır" yanıt aldıktan sonra "Auth NTLM," (tırnak işaretleri olmadan) ve CRLF yazın. Sonra alma "+ Tamam," sunucu güvenli parola kimlik doğrulaması destekler. Aksi durumda, "NTLM kimlik doğrulaması paket için bu iletişim kuralını devre dışı." alacaksınız.

Özellikler

Makale numarası: 191558 - Last Review: 28 Ekim 2006 Cumartesi - Gözden geçirme: 3.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 5.0 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB191558 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:191558
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com