Soubor Dell 3c905b Oemsetup.inf obsahuje chyby

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 191606 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Dell je expedice nové karty síťového adaptéru 3C905B. Tento ovladač Oemsetup.inf ve spojení s bezobslužné instalace systému Windows NT Server nebo Workstation verze 4.0 nepracuje správně. Soubor Oemsetup.inf vykazuje žádné problémy, pokud dokončení instalace pomocí diskety dodané výrobcem OEM, ale ovlivní instalace, pokud během bezobslužné instalace. Instalační program bude reagovat během bezobslužné instalace při načtení síťových ovladačů.

Příčina

Původní soubor Oemsetup.inf nepodporuje bezobslužné instalace. Během bezobslužné instalace instalační program hledá soubory v nesprávné umístění (cesta), což brání načítání správný ovladač.

Řešení

Společnost Dell má přepsat v souboru karta síťového rozhraní 3C905B Oemsetup.inf. Obraťte se na podporu Dell aktualizovaný soubor.

Další informace

Produkty třetích stran, které jsou zde popsána vyrábějí dodavatelů, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft; neposkytujeme žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 191606 - Poslední aktualizace: 3. února 2014 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb KB191606 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:191606

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com