Dell 3c905b Oemsetup.inf dosya hatalar var

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 191606 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Dell 3C905B ağ bağdaştırıcısı kartı yeni sevkıyat. Bu sürücünün Oemsetup.inf katılımsız yüklemesini Windows NT Server'ı veya Workstation 4.0 ile birlikte düzgün çalışmıyor. Yükleme işlemi, hiçbir sorun Oemsetup.inf dosyasını gösteriyor OEM tarafından sağlanan disketlerini kullanarak, ancak yükleme sırasında katılımsız yükleme işlemi etkileyecektir. Ağ sürücülerini yüklemeye çalıştığında katılımsız yükleme sırasında Kur askıda kalma.

Neden

Özgün Oemsetup.inf dosyasını katılımsız yüklemeleri desteklemiyor. Katılımsız yükleme sırasında Kur doğru sürücünün yüklenmesini engelleyen yanlış konumu (yol) dosyaları arar.

Çözüm

Dell 3C905B ağ arabirim kartı Oemsetup.inf dosyasını yeniden. Lütfen, güncelleştirilmiş dosyayı Dell desteğe başvurun.

Daha fazla bilgi

Burada ele alınan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız satıcılar tarafından üretilmiştir; garanti, örtük veya başka bir biçimde, bu ürünlerin performansı veya güvenilirliği konusunda.

Özellikler

Makale numarası: 191606 - Last Review: 7 Şubat 2014 Cuma - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb KB191606 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:191606

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com