Najít více upřednostňovaný přihlašovací servery pomocí souboru LMHOSTS

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 192064 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při spuštění počítače se systémem Windows NT 4.0, odešle dotaz obvykle WINS k vyhledání řadiče domény, který ji může přihlásit. WINS, nemá žádné povědomí zeměpisné umístění řadičů domény, tak, pokud je vybrán řadič domény s malou šířkou pásma nebo vzdálena, časy spuštění a přihlášení může být pomalá.

Příčina

Počáteční dotazy počítače WINS v seznamu název domény [1 C]. WINS vrátí seznam řadičů domény a počítač odešle datagram každý z nich (stejně jako podsítě vysílání pro všechny řadiče domény, ke kterým dojde tak, aby byly ve stejné podsíti). První řadič domény odpovědět je zvolen, který pro přihlášení.

Řešení

NetBT, byla změněna na podporu více položek řadiče domény v souboru LMHOSTS. Chcete-li určit upřednostňovaný řadičích při přihlášení lze přidat položky. Položky musí být, jak je znázorněno zde:

Využívat výhod této nové funkce, musí být povoleno vyhledávání LMHOSTS. Pokud chcete povolit v souboru Lmhosts, přejděte do ovládacího panelu->->-> TCP/IP-protokoly sítě > vlastnosti-> adresy WINS a zaškrtněte políčko "Povolit vyhledávání LMHOSTS".
  ===
  10.1.1.1  example1 #PRE  #DOM:mydomain
  10.1.1.2  example2 #PRE  #DOM:mydomain
  ===
				

Výše položkami souboru LMHOSTS by počítač pokouší použít adres IP 10.1.1.1 a 10.1.1.2 přihlášení k doméně, nazvané vytvoříte.

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
152734Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Windows NT 4.0 a Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows NT 4.0 Service Pack 4.0 a Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 4.

Vlastnosti

ID článku: 192064 - Poslední aktualizace: 1. listopadu 2006 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB192064 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:192064

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com