Žiadosti môžu zlyhať s porušenie prístupu počas súbor otvoriť

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 192297 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Keď iné než správcovské otvorí súbor z aplikácie ako napríklad Program Microsoft Paint porušenie prístupu (AV) by sa mohli vyskytnúť, spôsobuje Aplikácia sa ukončí.

Reštartovanie systému vyžaduje jasné problém. AV dochádza v MFC knižnice DLL. Tento problém sa nevyskytuje, ak používateľ nie je správcom.

PRICINA

Ak knižnica Shell32.dll sa naň odvolávať pred Rpcss.exe, škrupiny vyžaduje CreateEvent() na vytvoriť určité udalosti. Nesprávny parameter prešiel na túto výzvu pridá obmedzenia (bezpečnosť) na objekte udalosti.

Problém sa nevyskytne, ak Rpcss.exe inicializuje najprv pretože právo parametre sa prenesie telefonátu vytvoriť rovnakú udalosť.

RIESENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, získať najnovší balík service pack pre systém Windows NT 4.0 alebo jednotlivé softvérové aktualizácie. Informácie o získaní najnovšej aktualizácie service pack, nájdete na:
  • 152734 ako získať najnovší balík service pack pre systém windows nt 4.0
Informácie o získaní jednotlivé softvérové aktualizácie, obráťte sa na služby technickej podpory produktu spoločnosti Microsoft. Úplný zoznam telefónnych čísiel služby technickej podpory spoločnosti Microsoft a informácie o náklady na technickú podporu, prosím, choďte na túto adresu na World Wide Web:
http://support.Microsoft.com/default.aspx?scid=FH;EN-US;CNTACTMS

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila tento problém v systéme Windows NT verzia 4.0. Tento problém bol opravený v systéme Windows NT 4.0 Service Pack 5.

Vlastnosti

ID článku: 192297 - Posledná kontrola: 31. mája 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbmt KB192297 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 192297

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com