Dosya açma sırasında erişim ihlali olan uygulamalar başarısız olabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 192297 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Yönetici olmayan bir uygulama içinden bir dosya gibi açıldığında Microsoft Paint erişim ihlali (av) olabilir neden Uygulamayı sonlandırmak için.

Sorun temizlemek için sistemin yeniden başlatılması gerekir. av oluşuyor mfc dll. Kullanıcı bir yönetici değilse sorun oluşmaz.

Neden

Rpcss.exe önce Shell32.dll çağrılırsa, kabuk için CreateEvent() çağırır. Belirli bir olay oluşturma. Bu çağrıda iletilen yanlış bir parametre ekler. Olay nesnesi kısıtlamaları (güvenlik).

Çünkü ilk Rpcss.exe başlatır, sorun oluşmaz sağa aynı olay oluşturmak için çağrı geçilen parametreler.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için Windows NT 4.0 veya bireysel yazılım güncelleştirmesi için en son hizmet paketi edinin. En son hizmet paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için lütfen gidin:
  • 152734 en son windows nt 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir
Bağımsız yazılım güncelleştirmesini edinme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri telefon numaralarının ve destek ücretleri hakkında bilgi tam listesi için World Wide Web üzerinde Lütfen aşağıdaki adrese gidin:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Durum

Microsoft bu sorunun, Windows NT sürüm 4.0 için onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows NT 4.0 Service Pack 5 giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 192297 - Last Review: 31 Mayıs 2012 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbmt KB192297 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 192297

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com