Програми може не з порушення доступу під Вільний час відкриття файлу

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 192297 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ОЗНАКИ

Коли без прав адміністратора відкриває файл в застосування таких як Microsoft Paint, порушення доступу (AV) може статися викликаючи на застосування припинити.

Перезапуск системи потрібно очистити проблема. Атхарваведа відбувається в MFC DLL. Проблема не виникає, якщо користувач має права адміністратора.

ПРИЧИНА

Якщо shell32. DLL викликається перед Rpcss.exe, оболонки закликає CreateEvent() до створення певної події. Неправильний параметр, переданий на цей заклик додає обмеження (безпеки) на об'єкт подій.

Проблема не виникає, якщо Rpcss.exe ініціалізує по-перше, тому що права передаються параметри на виклик на створення того ж події.

РОЗВ'ЯЗАНН

Щоб вирішити цю проблему, отримайте найновіший пакет оновлень для Windows NT 4.0 або оновлення окремих програмного забезпечення. За інформацією про отримання найновішого пакета оновлень будь ласка, зверніться до:
  • 152734 як отримати найновіший пакет оновлень для windows nt 4.0
За інформацією про отримання оновлення окремих програмного забезпечення зверніться до представник служби підтримки клієнтів продуктів корпорації Майкрософт. Повний список телефонів представник служби підтримки клієнтів продуктів корпорації Майкрософт та інформація про технічної підтримки перейдіть на наступну адресу в Інтернеті:
http://support.Microsoft.com/default.aspx?scid=FH;EN-US;CNTACTMS

СТАН

Microsoft має підтвердили це проблеми у Windows NT версії 4.0. Цю проблему було усунуто у Windows NT 4.0 з пакетом 5.

Властивості

Номер статті: 192297 - Востаннє переглянуто: 31 травня 2012 р. - Редакція: 1.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Ключові слова: 
kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbmt KB192297 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 192297

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com