Posta kodu merkezleri Microsoft eşlemesinde görüntüleme hakkında

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 192609 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Microsoft Excel'de Microsoft Map (Microsoft veri eşleminde kullanabilirsiniz. Microsoft Excel 7.0 posta kodu merkezleri için eklenen eşlemelerini görüntülemek için) ABD, Kanada veya İngiltere.

Daha fazla bilgi

Posta kodu biçimleri

Microsoft Map için aşağıdaki üç posta kodu verileri değerlendirebilir Nations: ABD, Kanada ve İngiltere. Geçerli posta her ülke için kod biçimi aşağıdaki gibidir.

Amerika Birleşik Devletleri:
Posta kodlarının beş basamak olmalıdır ve beş basamaklı posta içinde biçimlendirilmiş Geçerli coğrafi veri kabul edilmesi için kod biçimi. Biçimlendirmek için bir aralığı geçerli posta kodları, aralığı seçin, hücreler'i tıklatın Biçim Menüsü. Kategori altında özel'i ve sonra türü'nün altında tıklatın Posta kodu.
Kanada:
Kanada haritada İleri posta kodu özelliği denir. Sortation alanı. İlk üç İleri Sortation alanı oluşur Kanada posta kodu karakter. Microsoft Map yalnızca kabul edebilir Kanada posta kodu geçerli olarak ileri Sortation alanı parçası coğrafi veriler.
Birleşik Krallık:
İngiltere haritada posta kodu özelliği adı verilir İngiltere 2 basamaklı posta kodları. Microsoft Map yalnızca ilk ikisi kabul edebilir basamak İngiltere posta kodu.

Posta kodlarının bir sütundan Microsoft harita oluşturma

Microsoft Map posta kodlarının bir sütun oluşturmak için adımları izleyin: adımları:
 1. Bir sütunda aşağı posta kodları yazın.
 2. Posta kodu sütun aralığını seçin. Ekle menüsünde harita, ve bir veri eşleme yapmak için bir kutu çizmek için çarpı imlecini kullanın. Bu kendisi için posta oluşturmuş olduğunuz ülkenin eşlemesi oluşturur kodları, eşleme, istemeden oluşturmak istiyorum.

Varolan bir Microsoft Haritasına Posta Kodları Ekleme

Varolan bir Microsoft Map posta kodları eklemek için şu adımları izleyin:
 1. Bir sütunda aşağı posta kodları yazın.
 2. Etkinleştirmek için varolan Microsoft Map çift tıklatın.
 3. Eşleme özelliği iletişim kutusunu açmak için etkinleştirilmiş bir haritayı çift tıklatın. Posta kodu özelliği yoksa, Ekle'yi tıklatın ve seçin posta kodu özelliği için kullanılan ülke adı.

  Posta kodu özelliği, posta kodları ekleme listelenmemişse Aşağıdaki iletiyi sonuçları:
  Seçiminizde bir coğrafi veri sütunu eklemeniz gerekir.
  Microsoft Map veritabanı posta kodu doğrulamasını kullanır ve olamaz doğru veritabanı kullanılabilir değilse, bunları ekleyin.

  Not: Eşleme için seçim kutusunu sonra da özellik ekleme kullanılamaz (soluk görünür) ve seçili iade edilemez.
 4. Microsoft Map Ekle menüsünden veri tıklatın ve seçin oluşturduğunuz posta kodları aralığı.

  Sadece bir defada bir coğrafi veri sütunu ekleyebilirsiniz. POSTA KODU Kodları ve durumu adları değişik coğrafi örnekler veri. Tek bir coğrafi veriler farklı türlerini birleştiremezsiniz. sütun.

Veri sembolleri biçimlendirme

Microsoft Map simgeler her posta kodu Merkezi eklediğinde, bu ekler büyük bir daire simgeleri, değişiklik yapabilirsiniz.
 1. Eşlemeyi etkinleştirmek için varolan bir haritayı çift tıklatın.
 2. Microsoft Map denetimi etkinleştirilmiş harita Görünüm menüsünde tıklatın.
 3. Harita denetim sağ tarafında kademeli sembolü çift tıklatın. (star-şekil).
 4. Derecelendirilmiş simge biçim özellikleri iletişim kutusunda'ı tıklatın Seçenekler sekmesini tıklatın ve Simge Değiştir'i tıklatın.
 5. Görüntülenen herhangi bir sembol sembolü şeklini değiştirmek için tıklatın Simge iletişim kutusu.
 6. Simge boyutunu değiştirmek için yazı tipini tıklatın ve sayıyı değiştirin yazı tipi boyutu kutusunda.

  Not: Yazı tipi boyutunu daha küçük bir sayı olacak şekilde düzenleyebilirsiniz. listede görüntülenir.
 7. Üç kez Tamam'ı tıklatın ve Microsoft harita denetim kapatın.
Şekli, boyutu ve posta kodları için kullanılan derecelendirilmiş simge renk tek tek posta merkezleri için değiştirilemez. Derecelendirilmiş simge değiştirme bir grup olarak derecelendirilmiş simge seçenekleri sekmesindeki ayarlara göre.

Referanslar

İçindekiler ve dizin Microsoft Map hakkında daha fazla bilgi için tıklatın Yardım menüsünde, Microsoft Excel Yardımı, türü Dizin sekmesini tıklatın Aşağıdaki metni
Haritalar
ve "oluşturmak için bir eşleme" gitmek için seçili metni çift tıklatın konu. Gereksinim duyduğunuz bilgileri bulamazsanız, Office isteyin. Yardımcısı.

Haritalar ile çalışma hakkında daha fazla bilgi için varolan bir çift tıklatın. eşleme ve sonra Yardım menüsünden Microsoft Map Yardımı konuları tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 192609 - Last Review: 21 Nisan 2013 Pazar - Gözden geçirme: 8.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Excel 97 Standard Edition
 • Microsoft Excel 95 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbhowto kbmt KB192609 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 192609
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com