SMS: Uzaktan denetim uygulamaları açılış sırasında yanıt vermeyebilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 192658 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

PaintBrush gibi Microsoft Office uygulamaları gibi Microsoft Word veya Microsoft Excel veya diğer uzaktan kumanda ile başlatıldığında, bir NEC PC98 platformunda çalışıyorsa, Systems Management Server istemci aniden yanıt vermemesine neden olabilir. Istemci bilgisayar, daha sonra yeniden başlatılmalıdır.

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Systems Management Server sürüm 1.2 için onaylamıştır. Bu sorun, Microsoft Systems Management Server sürüm 1.2 için son ABD hizmet paketinde düzeltilmiştir. Sorguda (boşluksuz) Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki sözcük, hizmet paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için:
s e r <a1>v</a1> BİR c p k
Burada ele alınan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız satıcılar tarafından üretilmiştir; garanti, örtük veya başka bir biçimde, bu ürünlerin performansı veya güvenilirliği konusunda.

Özellikler

Makale numarası: 192658 - Last Review: 9 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Systems Management Server 1.2 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbremoteprog kbtshoot KB192658 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:192658

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com