Darovaná přihlášení jsou nelze obnovit na souborové a tiskové služby pro systém NetWare

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 192696 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Darovaných přihlášení se obnoví, nejsou při přihlášení klienta k souboru a tiskové služby pro souborové a tiskové služby pro systém NetWare (NetWare) serveru a platnost hesla vypršela. Darovaných přihlášení by měla být obnoveno, pokud uživatel vybere, chcete-li změnit své heslo namísto přihlásit pomocí staré heslo.

Příčina

Windows NT souborové a tiskové služby pro NetWare neudržuje Čítač Darovaná přihlášení správně. Windows NT neobnoví výchozí počet odkladu přihlašovací heslo, pokud uživatel změní své heslo.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo aktualizace jednotlivých softwaru. Informace o získání nejnovější aktualizace service pack prosím naleznete:
Informace o získání aktualizace jednotlivých softwaru obraťte se na služby podpory produktů společnosti Microsoft. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory přejděte na následující adresu v síti WWW:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Windows NT 4.0. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows NT 4.0 s aktualizací Service Pack 5.

Vlastnosti

ID článku: 192696 - Poslední aktualizace: 1. listopadu 2006 - Revize: 1.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Services pro systém NetWare 4.0
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB192696 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:192696

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com