Yetkisiz oturum yüklenmişken FPNW üzerinde Sıfırla.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 192696 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Izin verilen oturumların değil sıfırlanır dosya ve Yazıcı Hizmetleri (FPNW) NetWare sunucusunun istemci oturum açar ve parolanın süresi doldu. Bir kullanıcı yerine, eski parolanızı kullanarak oturum açma parolasını değiştirmek seçerse, izin verilen oturumların sıfırlanması.

Neden

Windows NT dosya ve yazdırma hizmetleri için NetWare değil korumak yetkisiz oturum açma sayacı doğru. Kullanıcı parolasını değiştirdiğinde, Windows NT Parola yetkisiz oturum açma sayısı sıfırlanmaz.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, tek bir yazılım güncelleştirmesi ya da Windows NT 4.0 için en son hizmet paketini edinin. En son hizmet paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için lütfen gidin:
Tek bir yazılım güncelleştirmesi'ni edinme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının ve destek ücretleriyle ilgili bilgi tam listesi için lütfen, World Wide Web'de aşağıdaki adrese gidin:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Durum

Microsoft bu sorunun Windows NT 4. 0'da bulunduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows NT Server 4.0 Service Pack 5'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 192696 - Last Review: 1 Kasım 2006 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows Services for Netware 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB192696 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:192696

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com