GetFileAttributes API môže vrátiť neplatné Návratový kód

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 193763 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Vrátená hodnota očakáva pri použití GetFileAttributes, je FFFFFFFF pre zlyhania a úspechu hodnoty atribútov súborov. Niekedy, keď API by mal mať boli vykazujúcich zlyhanie, bol darí a návrate neplatné atribúty.

PRICINA

Niektoré informácie o súbore uložené lokálne pri otvorení. Takže, keď iné proces potrebné niektoré z informácií a bol vyrovnávacej pamäte, bolo získané bez kontroluje, ak bolo potrebné prístupové práva pridelil získavať že informácie.

RIESENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, získať najnovší balík service pack pre systém Windows NT 4.0 alebo jednotlivé softvérové aktualizácie. Informácie o získaní najnovšej aktualizácie service pack, nájdete na:
  • 152734 ako získať najnovší balík service pack pre systém windows nt 4.0
Informácie o získaní jednotlivé softvérové aktualizácie, obráťte sa na služby technickej podpory produktu spoločnosti Microsoft. Úplný zoznam telefónnych čísiel služby technickej podpory spoločnosti Microsoft a informácie o náklady na technickú podporu, prosím, choďte na túto adresu na World Wide Web:
http://support.Microsoft.com/default.aspx?scid=FH;EN-US;CNTACTMS

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila tento problém v systéme Windows NT verzia 4.0. Tento problém bol opravený v systéme Windows NT 4.0 Service Pack 5.

Vlastnosti

ID článku: 193763 - Posledná kontrola: 6. júna 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Kľúčové slová: 
kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbmt KB193763 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 193763

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com