API GetFileAttributes geçersiz dönüş kodu döndürebilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 193763 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

GetFileAttributes, kullanırken, beklenen iade için ffffffff değerdir başarısızlık ve başarı dosyaları özniteliklerin değeri. Bazen, ne zaman API hatası döndüren, onu izleyen ve döndürme geçersiz öznitelik.

Neden

Açıldığında, bazı dosya bilgileri yerel olarak önbelleğe alınır. Bunu, başka bir zaman Bu bilgilerin bazıları işlem gerekli ve önbelleğe alınmış, elde etmek için uygun haklara sahip kontrol etmeden alındı bilgi.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için Windows NT 4.0 veya bireysel yazılım güncelleştirmesi için en son hizmet paketi edinin. En son hizmet paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için lütfen gidin:
  • 152734 en son windows nt 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir
Bağımsız yazılım güncelleştirmesini edinme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri telefon numaralarının ve destek ücretleri hakkında bilgi tam listesi için World Wide Web üzerinde Lütfen aşağıdaki adrese gidin:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Durum

Microsoft bu sorunun, Windows NT sürüm 4.0 için onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows NT 4.0 Service Pack 5 giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 193763 - Last Review: 6 Haziran 2012 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbmt KB193763 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 193763

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com