GetFileAttributes API може повернути неправильний код повернення

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 193763 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ОЗНАКИ

Значення, яке повертається як очікується, при використанні GetFileAttributes, є FFFFFFFF для Помилка і для успіху значення атрибути файлів. Іноді, коли API має повертаються провал, успіх і повернення неприпустимі атрибути.

ПРИЧИНА

Деякі відомості про файл кешуються локально при відкритті. Таким чином, коли інший процес необхідні деякі з цією інформацією і вона була кешування, його було отримано, без перевірки, щоб побачити, якщо вона була належні права, щоб отримати, що інформації.

РОЗВ'ЯЗАНН

Щоб вирішити цю проблему, отримайте найновіший пакет оновлень для Windows NT 4.0 або оновлення окремих програмного забезпечення. За інформацією про отримання найновішого пакета оновлень будь ласка, зверніться до:
  • 152734 як отримати найновіший пакет оновлень для windows nt 4.0
За інформацією про отримання оновлення окремих програмного забезпечення зверніться до представник служби підтримки клієнтів продуктів корпорації Майкрософт. Повний список телефонів представник служби підтримки клієнтів продуктів корпорації Майкрософт та інформація про технічної підтримки перейдіть на наступну адресу в Інтернеті:
http://support.Microsoft.com/default.aspx?scid=FH;EN-US;CNTACTMS

СТАН

Microsoft має підтвердили це проблеми у Windows NT версії 4.0. Цю проблему було усунуто у Windows NT 4.0 з пакетом 5.

Властивості

Номер статті: 193763 - Востаннє переглянуто: 6 червня 2012 р. - Редакція: 1.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Ключові слова: 
kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbmt KB193763 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 193763

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com