Data systemowa odzwierciedla zmiany natychmiast

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 194078 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Ten artykuł został zarchiwizowany. Jest oferowany „taki, jaki jest” i nie będzie już aktualizowany.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Data systemowa odzwierciedla wartości bieżącego narzędzia w Panelu sterowania, Data/Godzina. Kliknij przycisk OK lub Zastosuj do systemu, aby odzwierciedlać nową wartość nie.

Rozwiązanie

Windows NT 4.0

Aby rozwiązać ten problem, należy uzyskać najnowszy dodatek service pack dla systemu Windows NT 4.0 lub aktualizacji oprogramowania indywidualnych. Aby uzyskać informacje dotyczące uzyskiwania najnowszego dodatku service pack przejdź do:
 • 152734 jak uzyskać najnowszy dodatek service pack dla systemu windows nt 4.0
Do informacji na temat uzyskiwania aktualizacji oprogramowania indywidualnych skontaktuj się z usług pomocy technicznej firmy Microsoft. Pełną listę numerów telefonów pomocy technicznej firmy Microsoft oraz informacje o pomocy technicznej przejdź do następującego adresu sieci World Wide Web:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;PL;CNTACTMS

Windows NT 3.1, 3.5 i 3.51

Aby obejść ten problem, zaleca się synchronizować swoją datę z komputerem w sieci. Aby to zrobić, wpisz następujące polecenie w wierszu polecenia systemu MS-DOS i naciśnij klawisz ENTER:
  net time [\\computername | /domain[:domainname]] [/set]
				
Alternatywnie upewnij się, że wszelkie usługi rejestrowania danych wraz z datą informacje są wstrzymana lub zatrzymana podczas zmiany daty.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych na początku tego artykułu. Ten problem został po raz pierwszy rozwiązany w dodatku Service Pack 5 dla systemu Windows NT 4.0.

Więcej informacji

System będzie odzwierciedlać bieżącą wartość na czas, który Narzędzie jest otwarty. Jeśli klikniesz przycisk Anuluj, Data system powróci do swojej oryginalne ustawienia. Wszystkie pliki zapisane w czasie, narzędzie jest otwarty z skorygowana data będzie odzwierciedlał skorygowana data w polu zmodyfikowany.

Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat tego problemu w systemie Windows 95 lub Windows 98 kliknij numery artykułów poniżej w celu wyświetlenia tych artykułów z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
174229 Panel narzędzia Data i godzina zmiany daty
237493 Data systemowa odzwierciedla zmiany podczas narzędzia Data i godzina jest otwarty
189706 Zegar systemu Windows na pasku zadań i w narzędziu Data i godzina traci czasu

Właściwości

Numer ID artykułu: 194078 - Ostatnia weryfikacja: 23 lutego 2014 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.1
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.5
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Server 3.51
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Słowa kluczowe: 
kbnosurvey kbarchive kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbmt KB194078 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 194078

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com