Počítač přestává reagovat při vytvoření relace vzdálené Access

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 194178 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o vytvoření připojení vzdáleného přístupu používající skriptování (například program Compuserves PAL95) počítači se systémem Windows 98 nebo Windows 95 může přestat reagovat (zablokuje se). Všimněte si, že toto chování je hlášeno dojít, pokud počítač používá grafický adaptér NeoMagic. Tyto adaptéry neumožňují jejich paměti být zkoumat.

Příčina

Tomuto problému může dojít, pokud součásti vzdáleného přístupu není správně inicializace místní proměnné. To může způsobit počítač číst velké části paměti včetně paměti oblasti zobrazení, a to může způsobit počítač přestat reagovat.

Řešení

Podporovanou opravu, která opravuje tento problém je nyní k dispozici od společnosti Microsoft, ale nebyl plně regresní testovány a použito pouze u počítačů, ve kterých k popsanému problému. Pokud jste jsou neobtěžují konkrétní problém, doporučuje společnost Microsoft počkat na další aktualizaci service pack, která obsahuje tuto opravu.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na služby technické podpory společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu získat. Úplný seznam telefonních čísel technické podpory společnosti a informace o cenách technické podpory přejděte na následující adresu v Internetu:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS


Anglická verze této opravy má následující nebo vyšší atributy souborů:

  File name   Version  Date   Time  Size   Platform
  ----------------------------------------------------------------------
  Rasapi32.dll 4.10.2000 09/25/98 07:45p 198,656 Windows 98, Windows                            95, Windows 95                               DUN 1.3
				


Poznámka: Pokud plánujete použít 128bitovou verzi DUN, musí být nainstalováno před tuto opravu hotfix. 128Bitové verze DUN znaménkem opravy hotfix a zkontroluje verzi souboru Rasapi32.dll.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se to být problém v produktech uvedených na začátku tohoto článku.

Tento problém byl vyřešen v Microsoft Windows 98 Druhé vydání.

Další informace

Bylo zjištěno, že tento problém dojít u počítačů použít grafické adaptéry NeoMagic které nepovolují jejich paměti být zkoumat.

Toto selhání dochází, když aplikace naplní RASENTRY struktury s szScript a volání RasSetEntryProperties.

Další informace o opravách hotfix pro systémy Windows 98 a Windows 98 Druhé vydání naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
206071Obecné informace o hotfixech pro systémy Windows 98 a Windows 98 Druhé vydání


Další informace o opravách hotfix systému Windows 95 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
161020Implementace aktualizací systému Windows 95

Odkazy

Produkty třetích stran popisované v tomto článku vyrábějí dodavatelů nezávislé na společnosti Microsoft; neposkytujeme žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 194178 - Poslední aktualizace: 23. ledna 2007 - Revize: 2.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 98 Standard Edition
 • Microsoft Windows 95
 • Microsoft Windows 95
 • Microsoft Windows 95
 • Microsoft Platform Software Development Kit-January 2000 Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbnetwork kbprb KB194178 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:194178

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com