FP98: HTTP yerine Dosyala olarak Web'e Gözatmayı hatası

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 194256 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Bu makalede, Microsoft FrontPage 2000 sürümü için bkz: 205632.
Microsoft FrontPage 97 ve bu makalenin önceki bir sürümü için 150682 bakın.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Geçtiğinizde, sayfayı FrontPage'de oluşturulan ve bir özel görüntü eşlemi veya göz atma zamanı, aşağıdakine benzer bir hata iletisi aldığınız bir FrontPage bileşeni bağlanılmaya çalışıldı:
File:<driveletter>/<Web|content|directory>/myWeb/_vti_bin/ shtml.exe/mypage.htm/ bulunamadı.
Not:, Onay alanı, tartışma formu işleyicisi, kayıt formu işleyicisi, sonuçları Kaydet Form işleyicisi veya arama formu Gözat zamanı FrontPage bileşenleri içerir. FrontPage bileşenleri göz atma zamanı WebBot onaylama alanı bileşen WebBot tartışma bileşeni, WebBot kayıt bileşeni, WebBot Sonuçları Kaydet bileşeni ve WebBot arama bileşenini içerir.

Neden

FrontPage Web sayfasını FrontPage bileşenleri göz atma zamanı içeriyorsa, dosya konumu bir Köprü Metni Aktarım Protokolü (HTTP) hizmet (SRV) Tekdüzen Kaynak Konum Belirleyicisi (URL) yerine bir FrontPage Web sayfasına gözattığınızda, bu sorun oluşur. Bu bileşenler, çalışmasına izin vermek için Sunucu Uzantıları'nı erişmek için HTTP gerekir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, HTTP sayfayı aramak için kullanın. Bunu yapmak için <a0></a0>, Web tarayıcısı'nı başlatın ve sonra da sayfanın URL'SINI yazın. Örneğin, şunu yazın:
http://myserver/myWeb/Mypage.htm

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun için onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Dosyanın konumunu kullanarak bir Web sayfası açmak için <a0></a0>, Web tarayıcısı'nı başlatın ve sabit diskinizde sayfanın konumunu yazın. Örneğin, şunu yazın:
File:<drive harfi >: myWeb / < içerik directory>/mypage.htm Web
Bir sayfayı görüntülemek için bu yöntemi kullandığınızda, FrontPage Web sayfalarının bazı özellikleri doğru çalışmayabilir.

Özellikler

Makale numarası: 194256 - Last Review: 9 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft FrontPage 98 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbpending KB194256 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:194256

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com