Chyby čtení po sada primární členů zrcadlo se nezdaří

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 194351 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud v systému dojde k selhání na sadu zrcadlení, WINDOWSNT zrušte zrcadlení a orphan vadné jednotky. Může být situace, kde je chybná data předána do aplikací po rozdělení zrcadleného svazku. To způsobit řadu potíží, například problémy s aplikací a číst média chyby na disku v pořádku.

K příznaky

  • Server s systém hot zapojitelné disku (například: Compaq HP)
  • Sadu zrcadlení vytvořené v systému disku
Při zrcadlení disku odpojte při online ze zrcadla nastavit (například selhání hardwaru), varovná zpráva je přijata, sadu zrcadlení je broke. Server a původní disk fungují správně. Po vypnutí serveru, nahradit zrcadlo disku a restartujte systém může dojít k poškození souboru s původní disk. Disku Správce může hlásit stav v pořádku pro sadu zrcadlení.

Příčina

Přestože není k dispozici jejich synchronní jeden z disků zrcadleného byla kopie kvůli selhání hardwaru, uživatelé nadále používat systém bez nahrazení selhání disku a znovu vytvářet sadu zrcadlení. Během této doby je I/O disku Předpokládejme provést pouze z oddílu disku v pořádku.

Pokud aplikace požaduje data z disku a chybu čtení I/O zjistil na disku v pořádku, Ftdisk.sys omylem načítá data z osamocené disku výsledky v nespolehlivých dat z disku osamocené vracených aplikace jako spolehlivý data.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
152734Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0

Nebo

Chcete-li vyřešit problém, před vypnutí serveru a vyměnit disk, ručně zrušit zrcadlení nastavit Správce disků.

Další informace naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:

120227Kroky obnovení chybných zrcadlený systémové/spouštěcí oddíl

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Windows NT 4.0, Terminal Server Edition a Windows NT 4.0. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 4 a Windows NT 4.0 Service Pack 4.0.

Vlastnosti

ID článku: 194351 - Poslední aktualizace: 2. února 2014 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix KB194351 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:194351

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com