Başarısız yansıtmayı birincil üyesi ayarla sonra Errors okunamıyor.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 194351 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Sistem, yansıtma kümesi, bir hata oluşursa, Windows NT yansıtmayı bölün ve hatalı sürücü artık. Bozuk veri uygulamalar için yansıtmayı bölme sonra geçirildiği bir durum olabilir. Çeşitli uygulama sorunları gibi sorunların neden ve okuma ortam hataları sağlıklı bir diskte olabilir.

Ek olarak belirtileri

  • Bir sunucu ile çalışırken takılabilecek disk sistemi (örneğin: Compaq (HP)
  • Disk sisteminde oluşturulan yansıtma kümesi
Ne zaman çevrimiçi yansıtmayı karşı (örneğin, donanım hatası), bir uyarı iletisi kümesi yansıtmayı disketi çıkarın yansıtma kümesi broke olduğunu alınır. Sunucu ve özgün disketi düzgün çalışmaktadır. Sunucuyu kapatmak, yansıtmayı diski değiştirin ve sistemi yeniden başlatın sonra dosya bozulması özgün disketi ile karşılaşabilirsiniz. Disk Yöneticisi, yansıtma kümesi için sağlıklı durumu bildirebilir.

Neden

Yansıtılmış disklerden biri, donanım hatası nedeniyle artık, ancak kullanıcılar sistem başarısız diski değiştirmeyi ve yansıtma kümesini yeniden kullanmaya devam edin. Bu süre boyunca, disk g/Ç yalnızca sağlıklı disk bölümünden gerçekleştirilecek varsayalım.

Uygulama verileri diskten istekleri ve sağlıklı bir diskte g/Ç okuma hatası ile karşılaştı, Ftdisk.sys güvenilir olmayan veriler artık diskten uygulamasına güvenilir veri olarak verilen neden artık diskten yanlışlıkla verileri alır.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows NT 4.0 veya Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
152734En son Windows NT 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

-VEYA-

Sunucuyu kapatın ve disk olarak değiştirmek için önce bu soruna geçici bir çözüm için <a0></a0>, el ile Disk Yöneticisi'nde ayarlanan yansıtmayı bölün.

Ek bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:

120227Başarısız, yansıtılmış bir sistem/önyükleme bölümü kurtarmak için gerekli adımları

Durum

Microsoft Windows NT 4.0 ve Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition olan bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows NT 4.0 Service Pack 4.0 ve Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 4'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 194351 - Last Review: 31 Ocak 2014 Cuma - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Terminal Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix KB194351 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:194351

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com