FP98: Co je webové registrace?

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 194483 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Microsoft FrontPage 2000 verzi tohoto článku v tématu 197740.
Aplikace Microsoft FrontPage 97 a dřívější verzi tohoto článku naleznete v tématu 187821.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Následující článek popisuje funkce registrace webové součásti aplikace Microsoft FrontPage.

Další informace

Účelem registrace web v aplikaci FrontPage je poskytnout že omezenou prostředky sledování využití webu s omezeným přístupem. Web registrace poskytuje velmi omezené zabezpečení, v tom, že před procházení webu vyžaduje uživateli první registraci na webu; web registrace však umožňuje vytvořit nový účet kdykoli, zabezpečení, které defeats pro web s omezeným přístupem. I, pokud správce odebere určitého uživatele z webu s omezeným přístupem, může tento uživatel formulář registrace jednoduše slouží k přidání samu sebe nebo sám seznamu registrovaných uživatelů. Kromě toho je žádné ověření data zadávaná uživateli správné. I v případě, že registrační formulář vyžaduje vstupu adresu e mailu, neověřuje obsluha formuláře e-mailová adresa je platná před přidáním uživatele do seznamu registrovaných uživatelů pro web s omezeným přístupem.

Web registrace silně závisí při honesty uživatelů, kteří jsou registrace pro web. Například pokud web s omezeným přístupem je diskusní fórum a uživatele x, způsobuje problémy na fórum, správce pro web odebrat uživatele x ze seznamu registrovaných uživatelů. Uživatele x však může vrátit do formuláře registrace a registrovat jako uživatel y s falešných e-mailovou adresou. Uživatel y by být okamžitě udělen přístup k diskusní fórum.

Další informace naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
194156FP: Jak vytvořit webové registrace

155770FP: WebBot registrace není podporována na serveru WWW služby IIS

Vlastnosti

ID článku: 194483 - Poslední aktualizace: 6. února 2014 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft FrontPage 98 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbfaq kbinfo KB194483 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:194483

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com