SP4 Periodické Access disku narušuje řízení spotřeby

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 194749 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Systémy Windows NT verze 4.0 Service Pack 4 (SP4) přístup k pevnému disku přibližně každých pět minut. Tento přístup narušuje řízení spotřeby. Například pokud pevný disk spins dolů po několika minutách nečinnosti, pevný disk bude odstřeďování up každých pět minut.

Příčina

Služba Protokol událostí v aktualizaci Service Pack 4 udržuje časové razítko na pevném disku. Toto časové razítko se používá k přibližný čas vypnutí systému vždy, když systém Windows NT není správně vypnut. Ve výchozím nastavení je časové razítko aktualizovány každých pět minut. Tato funkce je určena k provozu pouze v systémech Windows NT Server. Bohužel to je rovněž standardně v systémech Windows NT Workstation.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo aktualizace jednotlivých softwaru. Informace o získání nejnovější aktualizace service pack prosím naleznete:
Informace o získání aktualizace jednotlivých softwaru obraťte se na služby podpory produktů společnosti Microsoft. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory přejděte na následující adresu v síti WWW:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v aktualizaci Service Pack 4. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows NT 4.0 s aktualizací Service Pack 5.

Další informace

Tato oprava hotfix přidá do registru následující:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Reliability
				

s následující hodnotou:
  Value Name: TimeStampInterval
  Data Type: REG_DWORD
  Value:   0
				

Vlastnosti

ID článku: 194749 - Poslední aktualizace: 1. listopadu 2006 - Revize: 2.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 4
 • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 4
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB194749 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:194749

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com