PRB: Program Setup.exe soubor propojený k exportu chybí OLEAUT32.DLL:185

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 194754 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Spuštěním instalačního programu, které v okamžiku vytvoření pomocí Package a Průvodce nasazením (PDW), zobrazí se následující chybová zpráva:
Soubor program Setup.exe je propojen s chybějící vývozní OLEAUT32.DLL:185.
Po klepnutí na tlačítko OK, zobrazí následující chybová zpráva, kde <path>je umístění soubor Setup.exe:
<path>\Setup.exe
Zařízení připojené k systému nefunguje.

Příčina

Instalační balíčky vytvořené pomocí Package a Průvodce zavedením se nespustí v původní verzi systému Windows 95 kvůli nedostatečnou podporu pro funkci rozhraní API v souboru Oleaut32.dll verze 2.1. Selhání na novější verze systému Windows 95, Windows 98, Windows ME nebo žádnou verzi systému Windows NT 4.0 nebo Windows 2000 nedojde. Dále tato chyba nenastane, pokud instalace jiného programu, jako je například instalační programy sady Microsoft Office 97, Internet Explorer 3.0 nebo aplikaci Internet Explorer 4.0 aktualizovala na novější verzi souboru Oleaut32.dll.

Řešení

Problém vyřešit, nejnovější soubory automatizace musí být nainstalovány do počítače klienta před lze úspěšně spustit program Setup.exe. Nejnovější Soubory automatizace mohou být nainstalovány pomocí VBRUN60.EXE. VBRUN60.EXE nainstaluje knihovna run-time jazyka Microsoft Visual Basic 6.0 (MSVBVM60.EXE) a požadované soubory automatizace aktualizací používají aplikace Visual Basic 6.0 (včetně Oleaut32.dll).

Po úspěšné spuštění VBRUN60.EXE může být spustí program program Setup.exe, který úspěšnou instalaci aplikace Visual Basic. VBRUN60.EXE může být umístěna na aplikace Visual Basic 6.0 instalační disk CD-ROM nebo mohou být staženy z webu společnosti Microsoft.

Odkazy

Další informace naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
192461 FILE: VBRUN60.EXE Installs Visual Basic 6.0 Run-Time Files

190046 INFO: VB6 Readme: Part 6 Wizard Issues

158238 HOWTO: Determine the Version of Windows 95/98/Me in Use

Vlastnosti

ID článku: 194754 - Poslední aktualizace: 13. května 2003 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Visual Basic 6.0 Learning Edition
  • Microsoft Visual Basic 6.0 Professional Edition
  • Microsoft Visual Basic Enterprise Edition for Windows 6.0
Klíčová slova: 
kbmt kbappsetup kbprb kbwizard KB194754 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:194754

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com