SP4 Podílů clusteru musí být obnovit rozpoznat přidané podsložkám

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 194831 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Aktualizace Service Pack 4 obsahuje aktualizované clusteru server soubor sdílení zdrojů. Aktualizované prostředku rozšiřuje původní možnosti tohoto typu prostředku povolit více sdílených položek z jednoho zdroje. Vylepšení zabraňuje nutné použít více soubor sdílení zdrojů k vytvoření velkého podílů. Použití Toto vylepšení výrazně snižuje nároky a zjednodušuje možnosti správy velkého podílů.

Verze obsažené v aktualizaci Service Pack 4 však není sledovat dynamické aktualizace strukturu podadresáře. Při vytváření sdílené podsložky pomocí nové možnosti, prostředek odesláno potvrzení dynamické změny strukturu podadresáře a pouze reaguje tyto změny při dalším přepnutí prostředku do režimu online. Přidat nebo odebrat sdílet podadresáře, musí být spravovány soubor jediný prostředek sdílení všech sdílených položek offline a přepnout do režimu online.

Řešení

Tento problém vyřešíte získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo aktualizace jednotlivých softwaru. Informace o získání nejnovější aktualizace service pack přejděte na:
Informace o získání aktualizace jednotlivých softwaru obraťte se na odbornou. Úplný seznam telefonních čísel technické podpory společnosti a informace o cenách technické podpory přejděte na následující adresu v Internetu:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná být problém v systému Windows NT verze 4.0. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Service Pack 5.

Vlastnosti

ID článku: 194831 - Poslední aktualizace: 10. února 2014 - Revize: 2.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB194831 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:194831

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com