SP4 Küme paylaşımlar eklendi alt algılayamıyor Sıfırla gerekir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 194831 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows NT 4.0 Service Pack 4, güncelleştirilmiş bir küme içeren sunucu dosya paylaşımı kaynak. Güncelleştirilmiş bir kaynak için tek bir kaynaktan birden çok paylaşımları izin vermek için bu kaynak türünün özgün yeteneklerini genişletir. Geliştirme birden çok dosya paylaşım kaynakları çok sayıda paylaşımları oluşturmak için gerek engeller. Bu geliştirmeyi önemli ölçüde ek yükü azaltır ve çok sayıda paylaşımlar'in kolaylaştırır.

Ancak, Service Pack 4'te bulunan sürümü alt yapısına dinamik güncelleştirmelere gözlemek değil. Alt dizin paylaşımlarını oluşturmak için yeni seçeneğini kullanırken, alt yapısına dinamik bir değişiklik bildirimi ve yalnızca bu değişiklikler kaynak çevrimiçi duruma geçtiğinizde yanıt verir. Bir alt ağ paylaşımına ekleyip hakkında bilgi için tek dosya paylaşımı kaynağı tarafından yönetilen tüm paylaşımların olmalı çevrimdışı duruma ve çevrimiçi duruma getirdi.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, tek bir yazılım güncelleştirmesi ya da Windows NT 4.0 için en son hizmet paketini edinin. En son hizmet paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için lütfen gidin:
Tek bir yazılım güncelleştirmesi'ni edinme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının ve destek ücretleriyle ilgili bilgi tam listesi için lütfen, World Wide Web'de aşağıdaki adrese gidin:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Durum

Microsoft bu sorunun, Windows NT için onaylamıştır sürüm 4. 0. Bu sorun ilk olarak Windows NT Server 4.0 Service Pack 5'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 194831 - Last Review: 4 Şubat 2014 Salı - Gözden geçirme: 2.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB194831 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:194831

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com