Registrace a adresa IP chování pro Microsoft Cluster Server WINS

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 195462 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek podrobnosti registrace WINS a postup adres IP pro Microsoft Cluster Server.

Další informace

Během instalace clusteru serveru jsou vyžadovány pro každý adaptér síťové názvy. Popisek užívají k rozlišení, které skupině adaptérů by měl být vytvořen na adrese IP, které je tento "síťový název". Tato adresa IP poté dědí vlastnosti TCP/IP adaptér vázán k této síti v aktivním uzlu. Názvy NetBIOS jsou registrovány na základě závislostí pro daný název NetBIOS.

Příklad

Kritéria: Uzel X a Y uzlu jsou tomuto dvou počítačů pomocí jedné síťové karty (NIC) používaný pro klienta a vnitřní komunikace a vyhrazené NIC pouze pro interní použití. Klient adaptéry jsou přiřazeny název sítě Corpnet. Pro jasnost nastavení pouze adaptérů straně klienta popisovanou v tomto příkladu. Adaptéry privátní měli nelze zaregistrovat s WINS.
Se serverem WINS registruje adaptér na uzel Y WINS Server B registruje adaptéru uzlu X
Adresa IP 10.1.1.1 je registrována se serverem Microsoft Cluster Server, jako virtuální IP adresa NetBIOS Název WOLFPACK závisí na 10.1.1.1

Libovolné uzel vlastní skupiny, které jsou v IP adresu a síťový název zaregistrovat Wolfpack název NetBIOS serverem WINS spojené s jeho adresu IP, která uvést název NetBIOS do režimu online. To znamená Pokud uzel X vlastní skupiny WOLFPACK na 10.1.1.1, jej budou registrovat se serverem WINS A. Pokud uzel Y vlastní skupinu, bude registrovat na server WINS B. To může mít potenciální problémy rozlišení názvu. Pro snadné použití má stejné servery WINS přejděte adaptéry s přístupem na straně klienta.

Další informace naleznete v následujícím článku v Knowledge Base:
193890Doporučujeme konfiguraci WINS pro Microsoft Cluster Server

139985WINS se klient nezdaří nedosahují vícedomý server

150737Nastavení možností server WINS primární a sekundární

185786Doporučené postupy pro WINS

Vlastnosti

ID článku: 195462 - Poslední aktualizace: 1. listopadu 2006 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
  • Microsoft Cluster Server 1.1
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB195462 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:195462

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com