OL2000: Chyba připojení (CW) pomocí MCI Internet Mail

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 195503 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.


Poznámka: Tyto postupy platí pouze aplikaci Outlook nainstalovanou s volbou Podniková nebo pracovní skupina. Tato možnost umožňuje použití služeb s rozhraním MAPI (Messaging Application Programming Interface). Chcete-li určit požadovaný typ instalace, v nabídce Nápověda klepněte na příkaz o aplikaci Microsoft Outlook. V aplikaci Microsoft Outlook zobrazí "Corporate nebo Workgroup" máte-li volbu Podniková nebo pracovní skupiny.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při spuštění aplikace Microsoft Outlook 2000 nebo nejprve připojit k serveru MCI Internet Mail, můžete obdržet následující chybovou zprávu:
Telefonické nastavení sítě není platný. Zkontrolujte heslo.
Po této zprávy můžete si všimnout, odeslané pošty není ponechat složky Pošta k odeslání.

Řešení

Toto chování může v důsledku nesprávné nastavení ve vlastnostech služby elektronické pošty sítě Internet. Následujícím postupem řešení tohoto chování:

 1. V nabídce Start přejděte na příkaz Nastavení a klepněte na položku Ovládací panely.
 2. Poklepejte na ikonu Pošta A Fax. Poznámka: Je možné, že bude pouze nutné poštovní ikonu, pokud nebyla nainstalována služby Fax. Pokud se jedná o tento případ, poklepejte na panel Pošta.
 3. Pokud máte více než jeden profil, klepněte na tlačítko Zobrazit profily. Klepněte na kartu Obecné, klepněte na profil obsahující vaše MCI Internet Mail nastavení.
 4. Klepněte na příkaz Vlastnosti.
 5. Na kartě služby zobrazí služby e-mailu sítě Internet. Klepněte na položku elektronická pošta sítě Internet a potom klepněte na příkaz Vlastnosti.
 6. Na kartě Obecné zadejte název e-mailovému účtu. Potom zadejte informace účtu uživatele včetně e-mailovou adresu.
 7. Na kartu servery následující typ v poli odchozí pošta (SMTP):
  mailrelay.MCI2000.com
 8. Poštou příchozí (POP3) pole zadejte následující příkaz, kde xx je číslo od 01-99 přidělené MCI:
  mailxx.MCI2000.com
  Poznámka: Pokud je jiné než výše uvedené informace poštovní server, server název použít poskytované MCI.
 9. Klepněte na tlačítko protokol na použití a do pole název účtu zadejte uživatelské jméno e-mailu do, ale ne včetně symbolem @. Do pole Heslo zadejte heslo.
 10. Klepněte dvakrát na tlačítko OK. Klepněte na tlačítko Zavřít.
Spusťte aplikaci Outlook a pokuste se odeslat zprávu.

Další informace

Jeden server používá systém MCI Internet Mail pro přijetí zprávy a druhý server pro odesílání zpráv. V profilu služby elektronické pošty sítě Internet identifikuje na serveru POP3 poštovní server odkud přijímat poštu. Serveru SMTP poštovní server je identifikován odkud odesílat poštu.

Chcete-li získat vaše osobní MCI telefonním informací o účtu elektronické pošty toto telefonní číslo:

  800-605-2736
				

Kontaktní informace výrobců zahrnuty v tomto článku jsou poskytovány usnadňuje získání technické podpory, je nutné. Tyto kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Microsoft žádným způsobem zaručuje správnost za přesnost kontaktních informací

Vyrábí produkt zde popsána dodavatelem nezávislým na společnosti Microsoft; žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkon nebo spolehlivost tohoto produktu neposkytujeme.

Vlastnosti

ID článku: 195503 - Poslední aktualizace: 24. ledna 2014 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Outlook 2000
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kberrmsg kbprb KB195503 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:195503

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com