Povolení horizont rozdělit pomocí Poison reverzní způsobuje nesprávná RIP aktualizací

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 195640 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při nastavení RIP s všechna výchozí nastavení, včetně Upřesnit nastavení horizont rozdělit s poškodit reverzní dojde k aktualizaci RIP pro obě vázané adresy IP, ale s počtem směrování nesprávné (nebo metrika) 16. Protože inzeruje metriky jako 16, bude ostatní směrovače vědět, že tento počítač je směrovač mezi těmito dvěma podsítěmi a tedy nebudou moci vzájemně komunikovat dvě podsítí.

K tomuto problému dochází v počítači, který je nakonfigurován pro použití RIP a, který má jeden síťový adaptér nakonfigurován pro více adres IP v různých podsítích.

Příčina

RRAS přiřadí nesprávné metriku v odchozích požadavků RIP dvě adresy IP jsou vázány na stejnou síťovou kartu.

Řešení

Tento problém vyřešíte získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo aktualizace jednotlivých softwaru. Informace o získání nejnovější aktualizace service pack přejděte na:
Informace o získání aktualizace jednotlivých softwaru obraťte se na služby podpory produktů. Úplný seznam telefonních čísel technické podpory společnosti a informace o cenách technické podpory přejděte na následující adresu v Internetu:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se to být problém v systému Windows NT verze 4.0.Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows NT 4.0 Service Pack 5.

Další informace

Rozdělit horizont s Poison Reverse:

S poison zpětného typu Split horizon zlepšuje konvergenci RIP přes typu split horizon všech ID sítě, ale ty identifikátory zjištěné v sítě daným směrů inzerovány s metrikou 16 označující síť není k dispozici. Poison zpětného má žádné výhodu mimo typu split horizon v propojených sítích jednu cestu. Však v případě propojení sítí propojených sítí typu split horizon s nebezpečnými zpětné výrazně snižuje počet do nekonečna a směrovací smyčky.

Toto chování je popsána v RFC 1058 (Routing Information Protocol).

Vlastnosti

ID článku: 195640 - Poslední aktualizace: 2. února 2014 - Revize: 1.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Routing and Remote Access Service Update for Windows NT Server 4.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB195640 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:195640

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com